Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65134.47
-0.44%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3548
0.24%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.77
-0.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $597
0.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

FTX’in CEO’su SBF, PAC Olayı Hakkında Açıklama Yaptı!

Kripto para türev borsası FTX, herhangi bir Siyasi Eylem Komitesi (PAC) kurma planının olmadığını açıkladı.

Clock
Paylaş
FTX’in CEO’su SBF, PAC Olayı Hakkında Açıklama Yaptı!

Pazartesi günü kripto para borsası FTX, Washington DC’de faaliyet göstermeye başlayacağını açıklamıştı. Bazı haber kaynakları, FTX’in Siyasi Eylem Komitesi (PAC) kuracağına dair haberler yaptı. FTX’in kurucusu ve CEO’su Sam Bankman-Fried, Siyasi Eylem Komitesi (PAC) oluşturacağına dair dedikoduların gerçeği yansıtmadığını söyledi.

728×90 muhabbit - FTX'in CEO'su SBF, PAC Olayı Hakkında Açıklama Yaptı!300x250 muhabbit - FTX'in CEO'su SBF, PAC Olayı Hakkında Açıklama Yaptı!
FTX Twitter hesabı

FTX, çıkan haberlerin alakasızlığını anlatmak için Twitter üzerinden şakayla karışık bir “tweet” paylaştı. FTX’in CEO’su SBF, FTX’in attığı “tweet”i alıntılayıp bu duruma anlam veremediğini açıkladı.

PAC’in ne olduğundan kısaca bahsedecek olursak; Amerika Birleşik Devletleri’nde bir siyasi eylem komitesi olan PAC, üyelerden kampanyalar için fon toplayan ve bu fonları adaylar için kullanan bir kuruluştur.

SBF TWİTTER HESABI

Bankman-Fried, PAC ile ilgili dedikoduların nereden geldiği hakkında hiçbir fikri olmadığını söyledi. Başka bir iddiaya göre ise FTX’in lobici aradığını bildiklerini ancak herhangi bir PAC planını duymadıklarını söyledi.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar