Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61410.33
0.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3350.24
0.28%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41
0.81%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $401.4
-2.55%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Gather Bahreyn Merkezli Girişim Polemaris ile Ortaklık Kuruyor!

Gather, yeni ortaklığını duyurdu!

Clock
Paylaş
Gather Bahreyn Merkezli Girişim Polemaris ile Ortaklık Kuruyor!

Gather, Bahreyn menşeli bir girişim olan Polemaris ile ortaklık kuracağını açıkladı!

Polemaris, “eCrd” ve “MakeMeUp” isimli iki yeni çözümü ile kapsayıcı bir finansal ekosistem oluşturma vizyonuna sahip bir girişimdir. Bunun yanında Gather, işletmelere ve geliştiricilere herhangi bir kullanıcı verisi tutmadan uygun fiyatlı ve güvenilir işlem gücünü sağlayacak.

Binance BannerBinance Banner

Bu ortaklığın amacı, dijital reklamcılık endüstrisinin ihtiyaç duyduğu siber güvenlik ve gizlilik endişelerini gidererek, fintech ekosistemine katkıda bulunmak olarak açıklandı. Polemaris, Gather’ın stratejik ortaklık ağına katılan en son şirkettir ve bu ortaklık ile benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaratılması planlanıyor.

Polemaris’in önerdiği ekosistem, sanallaştırma ve duygusal zeka üzerine inşa edilmiştir. Make Me Up’ın bu yılın Haziran ayında hizmete girerek, serbest çalışanları ve mikro işletmeleri birbirine bağlayarak dünyanın ilk Artırılmış Gerçeklik pazar platformunu oluşturması beklenmekte.

Polemaris’in kurucusu ve CEO’su Hasan Al Rahma’nın ortaklık hakkında şunları söyledi:

Şimdiye kadar heyecan verici bir yolculuk yaptık ve yaşanan küresel zorluklara rağmen, ağımızı Gather gibi oyuncularla genişletme konusunda heyecanlıyız. eCrd ve Make Me Up’ın çığır açacak kapsamlı bir ekosistem çözümü oluşturduğunda, yenilikçi bir dijital sosyal topluluk da beraberinde gelecek.

Gather CEO’su ve kurucusu Reggie Jerath, konu hakkında şunları söyledi:

Temel ürünümüzün çoğunlukla serbest çalışan ve mikro işletmelerden oluşan bir kitleye ulaşması, finansal kapsayıcılığa katkıda bulunması ve ilgili ekosistemlerimizin büyümesi için önemli bir kaynak olacağı için, Polemaris ile işbirliği yapmaktan son derece heyecanlıyız.

Bu ortaklığa ek olarak Polemaris, bankacılık deneyimini daha da güvenli hale getirmek için ChromaWay ile ortaklık kurdu.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar