Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Harvest Finance Hacker’ı Bulana Ödül Verecek!

Harvest Finance, kesenin ağzını açtı!

Clock
Paylaş
Harvest Finance Hacker’ı Bulana Ödül Verecek!

Bildiğiniz üzere merkezi olmayan finans protokolü Harvest Finance, likidite havuzlarını hedefleyen 24 milyon $’lık bir saldırıya kurban gitmişti. Bu saldırının ardından Harvest Finance, saldırganı bulana 100.000 $’lık bir ödül vadediyor.

26 Ekim tarihinde atılan bir tweette borsa, “kripto topluluğunda tanınan” saldırganı tanımlamaları için şimdiden yeterli verilere sahip olduğunu açıkladı.

Harvest Finance’in 100.000 $’lık ödülü, protokolün saldırıya uğramasından kısa bir süre sonra açıklandı. Bildiğiniz gibi saldırgan, borsanın havuzlarından yaklaşık olarak 24 milyon $ gibi bir meblağ çaldı ve renBTC (rBTC) üzerinden akladı. Borsa daha sonra, protokolün “Stablecoin ve BTC havuzlarına yapılan ekonomik saldırıyı hafifletme konusunda aktif olarak çalıştığını” iddia ederek saldırıyı doğrulamıştı.

Alınan son haberlere göre Harvest Finance ekibi, bilgisayar korsanına ulaşan ilk kişi ve ekip için 100.000 $’lık bir ödül verecek. Ayrıca borsa, kaçırılan fonları aktif olarak takip ediyor ve saldırganın kullandığı 10 Bitcoin adresini belirlemiş durumda.

Ne dersiniz? Sizce, Harvest Finance’e saldırıyı yapan kişi veya grup bulunabilecek mi?

Daha fazla Bitcoin haberi için: Bitcoin Haberleri.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar