Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52102.8
0.86%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3000.29
2.69%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.15
-2.23%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $354.2
0.11%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Huobi, 100 Milyon Dolarlık Yatırım İle Huobi Ventures’ı Başlattı!

Huobi, yatırım kollarını 100 milyon dolarlık başlangıç ​​sermayesi ile Huobi Ventures adıyla birleştirdi.

Clock
Paylaş
Huobi, 100 Milyon Dolarlık Yatırım İle Huobi Ventures’ı Başlattı!

Blockchain teknolojisi şirketi olan Huobi Group, yatırım portföyünü büyütmeye ve uzun vadeli yatırım stratejileriyle yenilikçi blockchain projelerini desteklemeye odaklanan, tamamen kendisine ait bir yan kuruluş olan Huobi Ventures‘ı başlattı.

Binance BannerBinance Banner

Birimin başına geçecek olan Huobi Group CFO’su Lily Zhang liderliğindeki Huobi Ventures, Huobi Eco Fund, Huobi Capital ve Huobi DeFi Labs dahil olmak üzere birçok mevcut yatırım aracını, Huobi’nin yatırım stratejisini yönlendirecek tek bir varlıkta birleştirmiş olacak.

Yeni girişim kolu, üç yıllık bir süre boyunca erken aşama blok zinciri ve merkezi olmayan finans (DeFi) projelerine 100 milyon ABD doları ayıracak. Bu fon, şirketin tekliflerini çeşitlendirmek ve genişletmek için stratejik satın almalar yapacak. 

NFT Projelerine Yatırım Yapılacak

Yeni yatırım kapsamında 10 milyon ABD doları tutarında, değiştirilemez token (NFT) fonu da kurulacağı bildirildi. Bilindiği üzere NFT alanı, NBA Top Shot, Rarible ve OpenSea gibi platformların yükselişiyle büyümeye devam ediyor. Yeni NFT fonu hem NFT koleksiyonlarına hem de pazar yerleri, madencilik ve kripto oyunlaştırma gibi yeni ortaya çıkan NFT projelerine yatırım yapacak.

Huobi Group CFO’su Lily Zhang, konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Bugün piyasada gördüklerimiz, NFT’lerle gerçekte mümkün olanın sadece bir kısmı.”

Huobi’nin bugüne kadar blok zinciri, medya, halka açık blok zincirleri, sabit paralar ve daha pek çok alanda yüzlerce projeye 69 milyon doların üzerinde yatırım yaptığı biliniyor. 

Huobi bu son girişimi olan Huobi Ventures ile ürün tekliflerini tamamlamak ve genişletmek için farklı blok zinciri alanlarında stratejik fırsatları belirlemeyi hedefliyor. 

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar