Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69854.39
-1.73%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3780.97
2.74%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.83
1.77%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $621.6
3.84%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

NBA Top Shot NFT’si için 1 Milyon $ Teklif Edildi!

NBA Top Shot “anına” rekor teklif geldi!

Clock
Paylaş
NBA Top Shot NFT’si için 1 Milyon $ Teklif Edildi!

NBA Top Shot NFT koleksiyoncusu, New Orleans Pelicans’ın yıldızı Zion Williamson’ı içeren bir NFT’si için gelen 1 milyon $’lık teklifi geri çevirdi.

Koleksiyoncu, 25 Ocak tarihinde #1 Jersey Match S1 Holo Zion Williamson NFT’sini 100.000 $’a satın aldı. Token nadirlik seviyesi olarak “Legendary” klasmanında ve ilk olarak HOLOMMX paketinde Seri 1 adı altında yayınlandı.

728×90 muhabbit - NBA Top Shot NFT'si için 1 Milyon $ Teklif Edildi!300x250 muhabbit - NBA Top Shot NFT'si için 1 Milyon $ Teklif Edildi!

NBA hayranlarının basketbol geçmişinden önemli oyuncuları ve önemli anları tasvir eden nadir multimedya “anları” satın almalarına olanak tanıyan blockchain tabanlı bir mağaza olan NBA Top Shot, son aylarda ciddi anlamda popülarite kazandı. Bunun neticesinde site, üyelik işlemlerini bir süreliğine askıya aldı.

Nadir bulunan tokenler daha fazla getiri sağlama eğilimindeyken, “#1” ibaresini içeren anlar ve NFT’ler en çok getiri sağlayan ürünler olarak öne çıkıyor.

Bu arada Williamson’ın haricinde, LeBron James’in NFT’leri 200.000 $, 125.000 $ ve 80.000 $’a alıcı bulmuş durumda.

NBT Top Shot’ın popülerleşmesi, koleksiyoncuların Ekim 2020’deki lansmandan bu yana milyonlarca NFT’nin satışa sunması ile gerçekleşti. “Pranksy” isimli bir NFT koleksiyoncusu, platforma 600 $’lık yatırım yaptı ve 7 milyon $’lık NFT koleksiyonu ile NBA Top Shot’a adını altın harflerle yazdırdı.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Dapper Labs’in CEO’su Roham Gharegozlou, ekibinin ve kendisinin Top Shot’ın yükselen popülaritesine hazırlıklı olmadığını da itiraf etmiş durumda.

Bu platformun eninde sonunda yükselişe geçeceğini biliyorduk. Beni en çok şaşırtan şey, ünlü basketbol figürlerinin platformu bu kadar çabuk benimsemesi oldu.

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar