BİZİ TAKİP EDİN

BITCOIN

Huobi, DeFi Labs Yönetimi İçin Kendine Yaraşır Bir İsim Buldu!

Dünyanın en popüler kripto para borsalarından biri olan Huobi, oluşturacağı yeni DeFi fonlarının yönetimi için kendine yaraşır bir çalışan buldu.

Yayın:

-

Huobi, DeFi Labs iş birimi için kendine yaraşır bir isim seçti

Dünyanın en büyük ağa sahip, en popüler kripto para borsalarından biri olan Huobi, oluşturacağı yeni DeFi fonlarının yönetimi için kendine yaraşır bir çalışan buldu.

Kripto para dünyasının güvenilen borsası Huobi, 03.08.2020 yani bugün yaptığı açıklamada Huobi DeFi Labs adında yeni bir iş birimi başlattığını duyurdu. Şu an için 4 çalışandan oluşacak olan bu yeni birim Huobi DeFi Labs, DeFi ile ilgili projelerin araştırılmasına, fonlanmasına ve geliştirilmesine odaklanacak.

Yol arkadaşlarını özenle seçen Huobi mevzu bahis fonların yönetimi için Çin merkezli dünya devi banka, China Merchant Bank International’da (CMBI) 3 yıllık Blockchain fonları yönetimi tecrübesine sahip olan ismi yani Sharlyn Wu’yu tercih etti. 

Blockchain fonlarının yönetimi kendisinde olduğu süre boyunca Wu, CMBI’ın Bitpie ve Nervos gibi ses uyandıran projelere yatırım yapmasını sağlamış ve bu fonları başarıyla yönetmiştir. Kripto para dünyasındaki fon yönetimi hakkında da birkaç yorumda bulunan Wu, bu deneyimin kendisi için çok heyecanlı olduğunun altını çizdi.

“Çözülmesi gereken bazı teknik ve teorik problemleri olmasına rağmen, merkeziyetsiz ekonominin gücünü küresel ölçekte görmek ve yönetmek heyecan verici”

Sharlyn wu

DeFi Revaçta!

DeFi alanında her gün yeni bir yatırıma ve hacim artışına uyanıyoruz. Geçtiğimiz günlerde Dune Analytics, DeFi hacminin son 2 ay içerisinden 50 kat arttığını gösteren bir çalışma verisi sundu. DeFi projelerine olan aşırı ilgi, hacminin artışında tabii ki önemli bir rol oynuyor.

Bununla birlikte Huobi, FTX gibi dünya çapında kendini kanıtlamış kripto para dünyasının ünlü isimlerinin DeFi projelerini destekler şekilde hareket etmeleri de DeFi projelerinde artışa, dolayısıyla hacminde bir artışa sebep oluyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BITCOIN

Japon E-Spor Şirketi Oyuncularına Kripto İle Ödeme Yapıyor!

SBI’dan görülmemiş bir karar!

Yayın:

-

sbi holdings

Japon finans kuruluşu SBI Group’un bir yan kuruluşu olan SBI E-Sports, oyuncularının risk sermayesi şirketi VC Trade ile yaptığı sponsorluk anlaşmasının bir parçası olarak kripto ile maaş alacağını duyurdu.

Resmi açıklamaya göre, şirketin dijital para birimlerini de kullanan e-spor oyuncuları arasındaki varlığını güçlendirmek için oyuncu maaşları, itibari para yerine Ripple ile ödenecek.

Uzun süredir Ripple ile ortaklığı olan SBI E-Sports, bu sponsorluk anlaşmasının portföyünü blockchain endüstrisi içerisinde çeşitlendirmenin bir yolu olduğunu söyledi. Hedefleri ise, “müşteri odaklılığına dayalı bir şekilde sağlıklı bir pazar oluşturmak, beslemek, fiyatları iyileştirmek ve likiditeyi genişletmektir.”

CoinMarketCap’e göre XRP, 10.827.898.158 $’lık bir piyasa değerine sahip. Bu piyasa değeri Ripple’ı piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi yapıyor.

2019’da Ripple’ın geliştirici ekosistemi Project Xpring ve oyun merkezli blok zinciri platformu Forte, oyun geliştiricilerini desteklemek için ortaklaşa 100 milyon dolarlık bir fon oluşturdu.

Blockchain eğlence stüdyosu Virtually Human Studio’nun Gelişme Müdürü Mac Ocampo, daha önce “tüm oyuncular kripto kullanıcıları değildir ve tüm kripto kullanıcıları oyuncu değildir” diye yakınıyordu. Ocampo’nun bahsettiği bu durum, oyun endüstrisi ve blockchain endüstrisinin karşılaştığı en büyük zorluktu.

OKUMAYA DEVAM ET

BITCOIN

Vitalik Buterin, Kendi Uygulama Mağazasını mı Oluşturacak?

Vitalik Buterin, App Store mu kuracak?

Yayın:

-

uygulama

30 Eylül 2021 tarihinden itibaren, Google App Store’daki tüm uygulamalara, tüm Uygulama İçi Satın Alımlar için Google’ın ödeme sistemini kullanma zorunluluğu getirilecek ve teknoloji devi her satın alımdan %30 kesinti yapacak.

Apple’ın App Store üzerindeki tüm uygulamalar için Uygulama İçi Satın Alımlar tekeline yönelik stratejiyi yakından inceleyen rapor, Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’i Play Store ve App Store hakimiyeti ile mücadele etmek için rekabet ihtiyacını yeniden düşünmeye sevk etti.

Google’ın Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Sameer Samat’a göre:

Hangi tür işlemlerin Google Play’in faturalandırma sisteminin kullanılmasını gerektirdiği ve mevcut durumun kafa karışıklığına neden olduğu konusunda bir takım geri bildirimler aldık. Tüm geliştiricilere tutarlı ve adil bir şekilde uygulanabilmeleri için politikalarımızın net ve güncel olduğundan emin olmak istiyoruz. Bu nedenle, uygulamalarda dijital ürünler satan tüm geliştiricilerin Google Play’in faturalandırma sistemini kullanması bir gerekliliktir.

Buterin’in tepkisine göre, yeni politika, Rus geliştiriciyi “merkezsiz itibar sistemleri”ni denemeye itebilir. Bu ciddi bir şekilde düşünülmezse, daha merkezi bir aracının ortaya çıkmasına yol açabilir.

Vitalik Buterin konu hakkında şunları söyledi:

Açıkçası, sadece kendi uygulama mağazamızı kurmalıyız ve dolandırıcılıkları ortadan kaldırmak için merkezi olmayan sistemleri denemeliyiz.

Reddedilmesine rağmen, yeni politika bazı blockchain severleri arasında tartışmaya yol açtı.

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.