Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62491.41
1.41%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3025.5
-0.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.22
-1.86%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $547.5
2.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Huobi Global, Malezya’da Kripto Borsası Başlattı!

Huobi ismini kullanan yeni borsa, Malezya’da!

Clock
Paylaş
Huobi Global, Malezya’da Kripto Borsası Başlattı!

Huobi Group’un, merkezi Singapur’da bulunan amiral kripto borsası Huobi Global, yeni bir haberi müjdeliyor. Huobi adını kullanma lisansına sahip başka bir bağımsız platform!

Malezya pazarını hedefleyen yeni Huobi Labuan, Eylül 2020’de Malezya yetkililerinden dijital varlık ticareti aracılık hizmet lisansını aldıktan kısa bir süre sonra ticaret hizmetlerini başlatıyor.

728×90 muhabbit - Huobi Global, Malezya'da Kripto Borsası Başlattı!300x250 muhabbit - Huobi Global, Malezya'da Kripto Borsası Başlattı!

18 aylık deneme süresi boyunca, yeni platform Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), EOS ve Huobi’nin yerel tokenı dahil olmak üzere bir düzineden fazla kripto para birimi için kripto spot ve türev alım satım işlemi sunacak.

Huobi Labuan, altyapı açısından Huobi Cloud’un yerel bir işletme ortağı olarak hareket edecek ve bu nedenle yerel dijital işlem aracılık hizmetleri için Huobi’nin yerleşik ticaret teknolojisini kullanacak.

Bildirilenlere göre, Labuan bir dizi lisanslı Huobi platformu ve yan kuruluşlarının en sonuncusu. Yedi yaşındaki markanın HBUS ile stratejik ortaklığı ile ABD’de, Arjantin’de, Türkiye’de ve Tayland’da dayanağı mevcut.

Bildiğiniz gibi borsalar şu anda belirli yargı alanlarında karşı karşıya olduğu düzenleyici kaosuna maruz kalıyor. Fakat Huobi, DeFi alanı ve Filecoin gibi merkezi olmayan internet projeleri ile ilgilenerek tekliflerini genişletmeye devam ediyor.

Huobi Global, basım zamanı itibarıyla, günlük işlem hacmi ve türev borsa grafiklerinde ikinci sıradaki kripto spot borsasıdır.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Huobi Haberleri için: Huobi Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar