Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65771.5
-1.31%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3504.47
-2.67%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.83
-7.76%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $599.3
-1.72%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

Huobi Global, Hive’ı (HIVE) Listeleyeceğini Açıkladı!

Hive, Huobi’de de listeleniyor.

Clock
Paylaş
Huobi Global, Hive’ı (HIVE) Listeleyeceğini Açıkladı!

Önde gelen kripto para borsası Huobi, Hive’ı (HIVE) listeleyeceğini duyurdu. Hive, Bitcoin (BTC), Tether (USDT) ve Huobi Token (HT) paritelerinde 24 Nisan itibari ile işlem görmeye başlayacak.

728×90 muhabbit - Huobi Global, Hive'ı (HIVE) Listeleyeceğini Açıkladı!300x250 muhabbit - Huobi Global, Hive'ı (HIVE) Listeleyeceğini Açıkladı!

Screenshot 1 9 - Huobi Global, Hive'ı (HIVE) Listeleyeceğini Açıkladı!

Justin Sun’ın Steemit INC’yi alması ile başlayan ve Steem topluluğunda büyük tepki çeken olaylar silsilesi sonucunda Steem blockchaininden bir hard fork olarak ortaya çıkan Hive (HIVE), topluluk tarafından Justin Sun’ın dışarıda bırakılması için gerçekleştirilmişti.

Hive’a Sun’ın Tokenleri Taşınmadı

Gerçekleşen hard fork ile birlikte, Steemit sayesinde Justin Sun’ın eline geçen tokenler taşınmamıştı. Bu sayede topluluk, Justin Sun’dan kurtulacağını belirtmişti. Hard forkun gerçekleşmesi ile birlikte tuttukları Steem’leri toplu bir şekilde satacağını belirten topluluk üyeleri, elinde Steem tutan yatırımcıları uyarmıştı.

Huobi listelemesine kadar Hive, sadece Bittrex borsasında işlem görmekteydi. Huobi listelemesi ile birlikte Hive, önemli bir borsada işlem görmeye başlıyor.

 

Bu yazı sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar