Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62245.45
1.84%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3444.5
2.26%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $43.43
1.28%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $413.1
1.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Huobi Global’in Türk Lirası Testlerine Katılın

Huobi’de Türk Lirası ile işlemlerin başlamasına az bir zaman kaldı.

Clock
Paylaş
Huobi Global’in Türk Lirası Testlerine Katılın

Bildiğiniz üzere Huobi, Türkiye ofisini açarak ülkemize ilk resmi adımını açmıştı. Devamında ise Huobi, Türkiye’de bulunan yerleşik şirketi sayesinde Türk Lirası ile işlemleri başlatabilmek için gerekli kurumlarla görüşüldüğünü, konu ile ilgili adımların düzenlemelere uygun bir şekilde atıldığını belirtmişti.

Binance BannerBinance Banner

Geçtiğimiz haftalarda Türk Lirası ile işlemlerin başlayacağı ile ilgili bir spoiler veren Huobi Türkiye ekibi, ilk para yatırma işlemini gerçekleştirdiğini Twitter hesabı üzerinden duyurmuştu.

İşlemlerin beta sürecinde olduğunu belirten Huobi Türkiye yetkilileri, çok yakında herkes için işlemlerin sorunsuz bir şekilde başlatılacağının da sözünü vermişti.

houbi

TL Testlerine Katılın

Huobi Türkiye başlatacakları TL ile işlemlerin testlerini gerçekleştirirken yeni yaptığı duyuru ile birlikte, işlemleri test edecek 50 kullanıcı aradıklarını duyurdu. Bu kişiler Türk Lirası ile komisyonsuz bir şekilde işlem yapabilecek.

huobi

Eğer siz de Huobi platformunda TL ile işlem yapmak için sabırsızlık duyuyorsanız, test sürecine katılabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise kimlik doğrulaması işlemlerini tamamlayan ilk 50 kişiden birisi olmak. Bu sayede Huobi ile Türk Lirası işlemlerini deneyimleyen ilk kişilerden birisi olma şansına sahip olacaksınız.

Kimlik doğrulamasını hemen gerçekleştirmek için Huobi’ye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bu yazı sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar