Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56793.93
10.61%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3259.19
6.08%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.23
4.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.8
0.56%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

İlk Binance Cloud Projesi Mart’ta Geliyor

Yapılan duyuruya göre İlk Binance Cloud projesi Mart 2020’de geliyor. Geçtiğimiz günlerde CZ tarafından duyurulan Binance Cloud, ilk projesini açıkladı.

Clock
Paylaş
İlk Binance Cloud Projesi Mart’ta Geliyor

Yapılan duyuruya göre İlk Binance Cloud projesi Mart 2020’de geliyor. Geçtiğimiz günlerde CZ tarafından duyurulan Binance Cloud, ilk projesini açıkladı.

Binance BannerBinance Banner

Yapılan açıklamada diğer borsalara altyapı hizmeti vereceğini duyuran Binance, Binance Çözümleri’ni müşterilerine kullanılabilir hale getirecek. Cloud çözümü ile CZ, müşterilerinin çok daha kolay ve hızlı bir şekilde borsa açmasını sağlayacak. API, likidite ve fiat- kripto para dönüşümü hizmetleri sağlayacak. Böylece yerel borsaların sıfırdan bir altyapı kurmasına gerek kalmayacak.

Bu girişim ile birlikte Binance Teknolojisi’ni herkese ulaştıracağız. Bu sayede yerel borsaların altyapı problemi ortadan kalkacak.

Changpeng Zhao

Bu sayede yerel borsalardaki likidite eksikliğinden şikayet eden kullanıcıların problemleri, bir nebze de olsa ortadan kalkmış olacak.

Kitlesel kabul adına büyük bir adım.

Müşterilerine All in One (hepsi bir arada) bir çözüm sunacağını belirten CZ, yerel borsalardaki müşterilerin fonlarını en kolay şekilde yönetmesine yardımcı olacak. Devamında ise bu borsaların IEO( Initial Exchange Offering) ve staking programları oluşturmasına da izin verilecek.

Bu noktada yüzde 100 Binance Cloud tarafından desteklenecek olan ilk borsanın operasyonlarının Mart ayında başlatılacağı duyurulmuş oldu.

Açıklamada borsa ile ilgili başka bir detay verilmemiş durumda. Binance Servisleri’nin başka borsalar tarafından kullanılması Binance’in geleceği ve aynı zamanda Binance Coin’nin (BNB) geleceği için neler getireceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz. Tüm açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar