Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59690.01
3.22%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3187.4
2.25%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.97
0.93%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.6
0.62%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kevin O’Leary: “Bitcoin Madenciliği Dünyayı Kurtaracak!”

2022 Bitcoin konferansı önemli açıklamalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor

Clock
Paylaş
Kevin O’Leary: “Bitcoin Madenciliği Dünyayı Kurtaracak!”

2022 Bitcoin konferansı önemli açıklamalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Kanadalı iş insanı Kevin O’Leary, Bitcoin 2022 Konferansında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

728×90 muhabbit - Kevin O’Leary: “Bitcoin Madenciliği Dünyayı Kurtaracak!”300x250 muhabbit - Kevin O’Leary: “Bitcoin Madenciliği Dünyayı Kurtaracak!”

Bitcoin ve Bitcoin madenciliği konularına değinen iş insanı, düşüncelerini şu şekilde ifade etti:

Yeni nesil Bitcoin madencililik cihazları ve yazılımları, karbon nötr enerji ile çalışmaya hazırlanıyor. Bitcoin üretmek değer açısından o kadar ekonomik ki, bu yüzden Bitcoin üretilmeye devam edecek ve yeni nesil makineler finanse edilmeye devam edecek.

Kevin O’Leary

Kevin O’Leary: “Bitcoin madenciliği dünyayı kurtaracak”

madencilik - Kevin O’Leary: “Bitcoin Madenciliği Dünyayı Kurtaracak!”

Bildiğiniz üzere Bitcoin madenciliği enerji tüketiminin fazla olması nedeniyle pek çok eleştiriye maruz kalıyor. Kripto para yatırımlarıyla bilinen Kevin O’Leary de açıklamalarında Bitcoin madenciliğinde enerji tüketimi konusuna değindi.

Bitcoin madenciliğinde daha fazla yenilenebilir enerji kullanılmaya başlandıkça, Bitcoin madencileri dünyayı kurtarabilir.

Kevin O’Leary

Kevin O’Leary:”Bitcoin’den sonra en hızlı büyüyecek olan varlıklar, stablecoinler olacak!”

Açıklamalarında stablecoinlerin, Bitcoin’den sonra en hızlı büyüyecek varlık olduğunu savunan O’Leary, Amerikalı politikacıları da stablecoinler konusunda çalışma yapmaları adına çağrıda bulundu:

Amerikalı politikacıların stablecoinleri benimsemeleri gerekiyor. Eğer ki diğer ülkeler stablecoinlere sahip çıkarlarsa, yakın zamanda dünya çapında büyük bir güce sahip olacaklardır. Stablecoinler ABD doları tarafından desteklenirse dünyanın rezerv para birimi olarak karşımıza çıkabilir. Bunu neden başka ülkelere kaptıralım ki? Neden bu konuda öncü olmayalım?

Kevin O’Leary

Kevin O’Leary Kimdir?

KevinOleary2 1001x600 - Kevin O’Leary: “Bitcoin Madenciliği Dünyayı Kurtaracak!”
Kevin O’Leary

Kevin O’Leary 1954 yılında doğmuş Kanadalı bir iş insanıdır. O’Leary 2004 yılından 2014 yılına kadar televizyon programları yapmıştı. İş dünyası ile alakalı haber programları olan SqueezePlay, The Lang ve O’Leary Exchange dahil olmak üzere çeşitli Kanada televizyon programlarında yer alan O’Leary, sonrasında 2014 yılında bir marka ve hizmet grubu olan O’Leary Financial Group’u kurdu.

Günümüzde kripto para yatırımlarıyla sık sık adından bahsettiren ünlü iş insanı, kripto paralar hakkında yorumlarıyla da gündemde yer edinmeyi başarıyor.

İlginizi Çekebilir: Kevin O’Leary Kimdir?

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar