Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66682.92
0.69%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3620.37
1.47%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30
0.10%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $610.4
0.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Kevin O’Leary’nin Şirketi, Kripto Para Borsası Satın Aldı

Kevin O’Leary’nin desteklediği DeFi platformu WonderFi Technologies, kripto para borsası satın aldı.

Clock
Paylaş
Kevin O’Leary’nin Şirketi, Kripto Para Borsası Satın Aldı

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary’nin desteklediği DeFi platformu WonderFi Technologies, 38,3 milyon dolarlık bir anlaşmayla kripto para borsası Coinberry’yi satın aldı.

O’Leary konuyla ilgili yaptığı açıklamada, gerçekleşen satın almayı “son derece önemli” olarak nitelendirirken kripto paralara erişmenin önemini de ayrıca vurguladı.

728×90 muhabbit - Kevin O’Leary’nin Şirketi, Kripto Para Borsası Satın Aldı300x250 muhabbit - Kevin O’Leary’nin Şirketi, Kripto Para Borsası Satın Aldı

WonderFi, Kanada’nın Önde Gelen Borsalarından BitBuy’ı da Satın Almıştı!

wonderFi - Kevin O’Leary’nin Şirketi, Kripto Para Borsası Satın Aldı
WonderFi

Hatırlayacağınız üzere şirket 2022 yılının başında, Kanada’nın önde gelen borsalarından BitBuy’ı 161,8 milyon dolar karşılığında satın alıp, yaklaşık 370.000 müşteriye ulaşmıştı. Coinberry ile yapılan bu anlaşmayla ise WonderFi ekosistemine 220.000 kullanıcıyı daha ekleyecek.

İlginizi Çekebilir: Kevin O’Leary Kimdir?

Bu anlaşma ilgili WonderFi CEO’su Ben Samaroo şu açıklamalarda bulundu:

“Bu satın alma, WonderFi’ı Kanada’daki kripto para şirketleri arasında lider bir konuma getirecek. Ayrıca 2022 yılında küresel pazarlara açılmamızda, Bitbuy’u satın almış olmamızın büyük payı bulunuyor.”

Ben Samaroo

Coinberry CEO’larından Andrei Poliakov’un Yönetim Kuruluna katılması ve Yönetim Kuruluna bir bağımsız üyenin daha katılmasını kapsayan bu anlaşmanın 2022 yılının Haziran ayına kadar tamamlanması bekleniyor.

Kevin O’Leary: “Bitcoin Madenciliği Dünyayı Kurtaracak!”

Yapmış olduğu kripto para yatırımlarıyla adından sık sık bahsettiren ünlü iş insanı, kripto paralar hakkında yorumlarıyla da gündemde yer edinmeyi başarıyor. Geçtiğimiz günlerde Bitcoin ve Bitcoin madenciliği konularına değinen Kevin O’Leary şu açıklamalarda bulunmuştu:

“Bitcoin üretmek değer açısından o kadar ekonomik ki, bu yüzden Bitcoin üretilmeye devam edecek ve yeni nesil makineler finanse edilmeye devam edecek. Bitcoin madenciliğinde daha fazla yenilenebilir enerji kaynağı kullanıldıkça, Bitcoin madencileri dünyayı kurtarabilir.”

Kevin O’Leary

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar