Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64709.49
-0.06%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3451.12
-0.10%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.52
-2.34%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $573.6
-0.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Gemini, BCB Group İle Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

Kurulan ortaklık ile kullanıcılara, anlık, sorunsuz para yatırma ve çekme işlemleriyle 7/24 işlem yapma fırsatı sağlanacak.

Clock
Paylaş
Gemini, BCB Group İle Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

Winklewoss ikizlerinin sahibi olduğu kripto para borsası Gemini, İngiltere’deki müşterileri için düzenlenmiş hizmetlerini iyileştirmeye devam ediyor.

Gemini, 12 Ekim tarihinde sosyal medya platformu Twitter üzerinden bir paylaşım gerçekleştirdi. Yaptığı paylaşım ile, Coinbase, Bitstamp ve Galaxy Digital gibi büyük platformlarla halihazırda çalışan kripto para odaklı ödeme işlemcisi BCB Group ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

728×90 muhabbit - Gemini, BCB Group İle Ortaklık Kurduğunu Duyurdu300x250 muhabbit - Gemini, BCB Group İle Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

BCB Group, kurumsal ödeme hizmetlerine odaklanana ve kripto ile ilgilenen finans kurumları için iş hesapları ve kripto piyasası likiditesi sunan bir oluşumdur. Grubun ana iştiraki, bu yılın başlarında Mali Davranış Otoritesi tarafından yetkili bir ödeme kurumu (API) olarak resmi olarak onaylandı.

BCB ile işbirliği, Gemini’nin İngiltere’deki müşterilerine, İngiliz Poundu göndermek ve almak için daha hızlı seçenekler sunmayı amaçlamaktadır. Değişim, Gemini’nin çeşitli bankalar ve fiat para birimleriyle olan etkileşimlerini basitleştirecek. Ayrıca işlem işlemede manuel müdahale ihtiyacını azaltacak şekilde BCB’nin API’sine bağlanacak.

Gemini’nin Avrupa uyum sorumlusu Blair Halliday yaptığı bir açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bu gelişme Gemini’nin gerçek zamanlı yerleşim altyapısına erişimi güvence altına alarak, bankacılık ortaklarımızla entegre olmamıza yardımcı olacak.”

Borsa sözcüsü ayrıca, Gemini’nin İngiltere müşterilerinin Faster Payments şeması, CHAPS ve SWIFT transferleri aracılığıyla pound yatırma ve çekme işlemlerinin yanı sıra banka kartlarını Gemini hesaplarına bağlayabileceğini de söledi. Halliday ayrıca şu açıklamayı yaptı:

“BCB Group’un API’si ile entegrasyonumuz, özellikle müşteri hesaplarından banka havalelerinin işlenmesiyle ilgili adımları kolaylaştırmamızı sağlıyor.”

Gemini bu yıl , FCA tarafından Kara Para Aklamayı Önleme ve Mücadele Finansmanı yükümlülüklerine uygun olarak kayıtlı bir kripto para varlık firması olarak onaylandığı İngiltere’deki faaliyetlerini genişletmeye devam ediyor. Şirket ayrıca ülkede Elektronik Para Kurumu lisansına da sahiptir.  

Daha Fazla Borsa Haberi İçin: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar