Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63388
-4.44%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3102.3
-4.41%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.61
-5.89%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.4
-4.54%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Kripto Para Hakkındaki Google Aramaları Rekor Kırıyor!

Kripto paralara olan ilgi her geçen gün artıyor.

Clock
Paylaş
Kripto Para Hakkındaki Google Aramaları Rekor Kırıyor!

GoogleTrends verilerine göre, Google’da “kripto para birimi” konusuyla ilgili haftalık arama hacmi, hem ABD’de hem de dünya çapında en yüksek seviyesine ulaştı. Arama hacmi, Bitcoin fiyatının çoğunlukla 50.000 $’ın üzerinde olduğu 9 – 15 Mayıs haftasında zirve yaptı.

728×90 muhabbit - Kripto Para Hakkındaki Google Aramaları Rekor Kırıyor!300x250 muhabbit - Kripto Para Hakkındaki Google Aramaları Rekor Kırıyor!
Adsiz 2 - Kripto Para Hakkındaki Google Aramaları Rekor Kırıyor!
Kripto Para Arama Hacimleri

Kripto para ekosistemine olan ilginin artmasıyla ilgili olası açıklamalar, Ethereum‘un yakın zaman önce ATH ye ulaşması ile ilgili de olabilir. Bilindiği üzere Ethereum geçtiğimiz haftalarda tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 4.000 $’ın üzerine çıkarak sert bir şekilde yükseldi. Bu durum ayrıca Google’ın “Ethereum” için anahtar kelime aramalarının da aynı zamanda rekor seviyelere ulaştığını gösteriyor.

1 1 - Kripto Para Hakkındaki Google Aramaları Rekor Kırıyor!
Ethereum

Madencilik Gelirleri Artışta

9 Mayıs ile 15 Mayıs arasındaki dönem aynı zamanda Ethereum madencilerinin Bitcoin madencilerinden daha yüksek gelir elde ettiği döneme de denk geliyor. 15 Mayıs’ta Ethereum madencileri, aynı günkü 61,6 milyon dolar olan Bitcoin gelirine kıyasla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 128,04 milyon dolar kazandı. 

3 - Kripto Para Hakkındaki Google Aramaları Rekor Kırıyor!
Madencilik Gelirleri

GoogleTrend’in Twitter hesabı üzerinden paylaşılan verilere göre, son birkaç gündür düşüş gösteren piyasa nedeniyle “Kripto satmalı mıyım?” aramalarının %400 arttığına da dikkat çekiliyor.

Daha Fazla Analiz Haberleri İçin: Analiz Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar