Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66762.57
-0.30%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3079.23
0.13%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.76
-0.80%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $570
-1.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Mark Cuban CryptoSlam’e Yatırım Yaptı!

Mark Cuban, NFT platformlarına yatırımını devam ettiriyor!

Clock
Paylaş
Mark Cuban CryptoSlam’e Yatırım Yaptı!

Milyarder Mark Cuban, girişim şirketi Radical Investments aracılığıyla CryptoSlam isimli bir NFT hizmetine yatırım yaptı.

CryptoSlam, dijital koleksiyoncu Randy Wasinger’in Major League Baseball Champions koleksiyonluk ürünlerini takip etmek için kurulan bir girişimdir. Wasinger, 2018’den bu yana projeyi internetteki en büyük NFT veri sağlayıcılarından biri haline getirdi.

728×90 muhabbit - Mark Cuban CryptoSlam'e Yatırım Yaptı!300x250 muhabbit - Mark Cuban CryptoSlam'e Yatırım Yaptı!

Cuban, CryptoSlam’in Medium sayfasından yapılan bir duyuruda, şirketin “NFT’ler için yapılan işlemleri takip etme konusunda endüstri lideri” olduğunu ve pazar hakimiyetinin “gittikçe büyüdüğünü” söyledi.

Bildiğiniz gibi NFT’ler çoğunlukla Ethereum blockchaininde ticareti yapılan dijital koleksiyon ürünleri ve sanat eserleridir. Gittikçe popülerleşen NFT alanı, genel olarak sanatçılar tarafından büyük ilgi görmekte. Bildiğiniz gibi The Weeknd, Gülben Ergen ve Saba Tümer olmak üzere belli başlı sanatçılar, şimdiden bu platformlarda yerini almış durumda.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Hem bir kripto hayranı hem de bir basketbol takımının sahibi olan Mark Cuban, diğer girişimciler gibi NFT alanını gözüne kestirmiş durumda.

Bununla birlikte CryptoSlam, Cuban’ın NFT dünyasına yaptığı ilk yatırım değil. Mart ayının sonunda, NFT pazarı SuperRare için 9 milyon $’lık yatırım turuna katılan Cuban, ayrıca Nifty platformunu da desteklediğini açıkladı.

Görünüşe göre Mark Cuban NFT’leri çok sevmiş gibi.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar