Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69791.46
-0.28%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3837.01
2.56%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.87
-2.85%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $612.7
-1.53%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Marnotaur, Muhabbit ile Ortaklık Kurdu!

Marnotaur, yeni bir ortaklık açıkladı!

Clock
Paylaş
Marnotaur, Muhabbit ile Ortaklık Kurdu!

Marnotaur, blok zinciri ve kripto para piyasasında sesini daha çok duyurmak için Muhabbit ile ortak kurdu.

Muhabbit, kripto para piyasası ve blok zinciri teknolojisi hakkında bilgi edinmek isteyenler için kurulan bir topluluktur. Bunun yanında kripto para piyasasıyla ilgili son dakika haberlerini takip etmek isteyenler için oluşturulan Muhabbit, Türkiye’deki ilk blok zinciri topluluklarından biridir. Muhabbit’in web sitesi; blok zinciri, Bitcoin ve “altcoin” haberleri dışında insanların kripto paraları daha iyi anlayabilmesi için ansiklopedi tadında Nedir, Kimdir ve Nasıl içeriklerini de barındırır.

728×90 muhabbit - Marnotaur, Muhabbit ile Ortaklık Kurdu!300x250 muhabbit - Marnotaur, Muhabbit ile Ortaklık Kurdu!

Muhabbit ile ortaklık kuran Marnotaur, kullanıcılarına etkinlikleri hakkında bilgileri kolay ve hızlı ulaştırabilecek. Bunun yanında kurulan ortaklıkla Marnotaur, Türkiye genelinde insanlara projesini rahat bir şekilde tanıtabilmiş olacak. Projeyle yeni tanışan insanlarla birlikte Marnotaur kendi topluluğunu büyütebilecek.

Marnotaur kurucusu Anton Dziatkovskii, yapılan ortaklıkla alakalı şunları söyledi:

Marnotaur platformunun en büyük özelliği herkes için yaratılmış olmasıdır. Bu nedenle topluluğumuzu genişletmek bizim için çok önemlidir. Muhabbit’in, blok zinciri endüstrisi ile ilgili bilgilendirmede çok profesyonel olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden onlarla ortak olmaktan çok mutluyuz. Birlikte, bilgimizi daha fazla kullanıcıyla paylaşabilir ve yeni platform ürünlerini tanıtabiliriz.

Muhabbit Nedir?

2017 yılında oluşturulan Muhabbit, Türkiye’deki ilk ve en popüler blok zinciri topluluğudur. Oluşturulan platform ile insanlar, kripto para ve blok zinciriyle ilgili hızlı ve dürüst bilgiye ulaşabilir. Muhabbit’in web sitesinde blok zinciri endüstrisinin temel kavramlarını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Marnotaur Nedir?

Marnotaur, tüccarların, “farm” yapanların ve likidite sağlayıcıların daha fazla kazanabilmeleri için oluşturulan düşük teminatlı bir likidite protokolüdür. Marnotaur, yatırımcıların fonlarını akıllı sözleşme kullanarak yatırmalarını sağlar. Bunun yanında Marnotaur kullanıcılarına, 5x kaldıraca kadar DEX’te işlem yapmasını sağlar.

Marnotaur’un Twitter adresi için buraya tıklayabilirsiniz.

Marnotaur’un internet sitesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar