Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63464.61
2.51%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3467.39
1.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.28
-2.83%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $415.2
0.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Marnotaur Yeni NFT Koleksiyonunu Tanıttı!

Marnotaur NFT Koleksiyonu: Karanlık Ormandan Derin Uzaya

Clock
Paylaş
Marnotaur Yeni NFT Koleksiyonunu Tanıttı!

Marnotaur likidite protokolü, kripto para felsefesiyle desteklenen yeni NFT koleksiyonunu duyurdu.

Bilindiği üzere Marnotaur, halihazırda 2.775 benzersiz antik karakter içeren bir NFT koleksiyonudur. Marnotaurlar, DeFi‘ın farklı bir yanı olarak, NFT sahiplerine hediyeler getirip onlara avantajlar sağlıyor. 555 NFT olacak şekilde yayımlanan yeni koleksiyondaki her NFT, rastgele belirlenen kendi özellikleriyle gelecek, bu nedenle bir Marnotaur satın alırken hangi nadirliğe sahip olacağını bilmek imkansızdır.

Binance BannerBinance Banner

İlginizi çekebilir: Marnotor Nedir?

Yakın zaman içinde satın alma işleminin aktif olacağı Marnotaur platformundan satın aldığınız her bir Marnotaur, bir embriyo şeklinde olacak. Bu nedenle hayata geçmesi için birkaç hafta beklemeniz gerekecek. Bu durumun ise NFT’lerin normal dönüşüm süreci olarak kabul ediliyor ve tamamen doğallığı temsil ettiği dile getiriliyor.

NFT’ler hakkında daha detaylı bilgi almak için NFT Nedir başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz

Şu an için her embriyonun başlangıç ​​maliyeti olarak 0,05 ETH fiyat belirlenmiş durumda. Kullanıcılar platform üzerinde ön satış uygulamasına katılabilecekler.

Ön satış ekranına nft.marnotaur.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Her Marnotaur’un 13 özelliği bulunuyor, örneğin boynuzlar, gözler, arka plan ve cilt gibi. Satın alınan Marnotaur’lara ait tüm meta veriler blok zincirine yüklendikten sonra birkaç hafta içinde özelliklerini sergilemeye başlayacaklar. Ancak burada platformun farklı özelliği olarak, Marnotaurun özellikleri açılana kadar, her Marnotaur’un nadirliği, görünümü ve özellikleri bir gizem olarak kalacak ve tahmin edilmesi ise imkansız olacak. 

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Marnotaur Ekibi, şu ifadelere yer veriyor:

“Marnotaur, hedef kitlesi yatırımcılar olan teknik olarak karmaşık bir üründür. Platform, karmaşık özellikler ve çok bileşenli çözümlerle doludur. Açıkçası, protokol eğlence faktörüne odaklanmıyor. Ancak kripto para topluluğunun sınırları zorlamayı sevdiğini biliyoruz ve günümüzde bir ticaret platformunun oyunlaştırmayla birlikte gitmesi tamamen kabul edilebilir. Bizim için NFT’leri yayınlamak bir resim hikayesi değil, kullanıcılarımızla ortak bir dil bulma yolumuzdur.”

Marno’nuzu Özelleştirin

Platforma katkıda bulunanlar ve VIP alıcılar gelecekte NFT’lerini özelleştirmek için eşsiz bir fırsata sahip olacaklar. Bu NFT’lerin, doğası gereği benzersiz olmanın yanı sıra, kişiselleştirme sanatına da farklı bir boyut getiriyor. Örneğin, Marnotaurlar, sahiplerinin yüz ve vücut özelliklerini elde edebilecekler. Böylece sahibi olduğunuz NFT’nin üzerinde yüzünüz olan özel bir parçaya sahip olabileceksiniz.

Ayrıca kullanıcılar, zırhlar ve giysiler dahil diğer aksesuarlar gibi görsel özellikleri seçebilecekler. Bu yükseltmeler Marnotaur’unuzun nadirliğini artıracak ve dijital dünyadaki görsel temsiliniz olacak.

Platform hakkında daha detaylı bilgi almak ve Marnotaur NFT’lerine ait ayrıntılara ulaşmak için bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Marnotaur’un Twitter adresi için buraya tıklayabilirsiniz.

Marnotaur’un internet sitesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar