Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66119.73
0.53%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3562.11
4.32%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30
1.35%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $605.6
1.58%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

MetaMask’tan Çok Zincirli Kurumsal Saklama Özelliği!

MetaMask’ın kurumsal kolu MMI, kripto varlık saklama yöntemini bünyesine entegre etti.

Clock
Paylaş
MetaMask’tan Çok Zincirli Kurumsal Saklama Özelliği!

Ethereum blok zinciri tabanlı MetaMask cüzdana yeni bir saklama özelliği geldi.

MetaMask’ın kurumsal kolu MMI, Cactus Custody’nin sağladığı ilk çok zincirli kripto varlık saklama yöntemini bünyesine entegre etti.

728×90 muhabbit - MetaMask'tan Çok Zincirli Kurumsal Saklama Özelliği!300x250 muhabbit - MetaMask'tan Çok Zincirli Kurumsal Saklama Özelliği!

MetaMask Institutional (MMI), kripto para finansal hizmet platformu olan Matrixport’un sahibi Cactus Custody ile geçen yılın ekim ayında “DeFi Connector” özelliğinin MMI hizmet paketine dahil edilmesi için anlaşmaya gidildi.

MMI şirketinde ürün yöneticisi olarak çalışan Johann Bornman, Cactus Custody ile “DeFi Connector” entegrasyonu yapılmasının ardından şu açıklamada bulundu.

Bu entegrasyon, kurumlar için büyük bir DeFi teklifi niteleğindedir. Kurumsal firmalar, dijital varlıklarıyla bu ağlar arasında rahatlıkla bağlantı kurabilirler.

Johann Bornman

Cactus Custody, 26 Ocak 2022 Çarşamba günü ise MMI ile tam entegrasyonun sağlandığını tüm kamuoyuna duyurdu.

Cactus Custody’nin bu özelliğiyle birlikte MetaMask; kurumsal müşterilerine Ethereum, Binance Smart Chain, Avalanche gibi desteklenen tüm zincirler ile birlikte çoklu zincir bağlantısı sağlayacak.

“DeFi Connector” Güvenlik Hizmetleri de Sağlıyor!

DeFi Connector özelliğiyle birlikte, MMI üzerinde gerçekleşen işlemlerde denetim, özel anahtar koruması ve DeFi platformlarlarıyla etkileşim esnasında ek güvenlik hizmetleri de sağlanacak.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar