Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69723.59
-1.73%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3748.65
2.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.83
0.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $618
3.69%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bitcoin Konferansındaki Boğa Heykelinin Perde Arkası!

2022 Bitcoin konferansının en çok merak edilen konularından biri boğa heykeli oldu.

Clock
Paylaş
Bitcoin Konferansındaki Boğa Heykelinin Perde Arkası!

Bu yıl Miami’de düzenlenen Bitcoin konferansı, önemli gelişmelere ev sahipliği yaptı. Konferansta yer alan devasa boğa heykeli ise 2022 Bitcoin konferansının en çok merak edilen konuları arasında yer aldı.

728×90 muhabbit - Bitcoin Konferansındaki Boğa Heykelinin Perde Arkası!300x250 muhabbit - Bitcoin Konferansındaki Boğa Heykelinin Perde Arkası!

Bildiğiniz üzere her yıl düzenlenen Bitcoin konferanslarında önemli gelişmeler yaşanmakta. Geçtiğimiz yıl düzenlenen Bitcoin konferansında, El Salvador’un Bitcoin’i yasal para birimi ilan edeceği duyurusu, kamuoyunda büyük yankı uyandırmayı başarmıştı.

Konferansa Damga Vuran Boğa Heykelinde, Wall Street’te Bulunan Charging Bull’dan Esinlenildi!

Bu yılki devasa boğa heykelinin anlamı ise çözüldü. Merak konusu olan heykel Wall Street’te bulunan Charging Bull’u anımsatıyordu.

Bu boğa heykeli, Wall Street’te bulunan Charging Bull’dan esinlenerek, TradeStation’ın desteği ile yapıldığı ortaya çıktı. Devasa boğa heykelinin önünde Miami Belediye Başkanı Suarez ile verdiği poz veren TradeStation’ın yöneticilerinden James Putra, merak konusu olan bu pozla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Hedefimiz heykelin Miami Fintech ve kripto para sektörünün sembolü olması ve burayı küresel anlamda taçlandırmaya yardımcı olmasıdır.”

TradeStatIon’ın yöneticilerinden James Putra

Devasa Boğa Heykelinin Çalışmaları 8 Ay Sürdü!

TradeStation’ın yöneticilerinden James Putra ve ekibi söz konusu boğanın yapım aşamaları için 8 aylık bir çalışma yürüttüler. Putra ve ekibi heykelin tasarımı için ise “Transformers” serisindeki çalışmalarıyla adından söz ettiren ödüllü isim, Furio Tedeschi ve birçok sanatçıyla anlaşma sağlandığı açıklandı.

Boğa Heykelinin Bir Sonraki Adresi Miami Dade Koleji!

miami dade koleji 937x600 - Bitcoin Konferansındaki Boğa Heykelinin Perde Arkası!
Miami Dade Koleji

3,5 metre uzunluğunda ve yaklaşık 1,5 ton ağırlığındaki boğa heykelinin bir sonraki adresi ise belli oldu. Boğanın sonraki adresi, daha önce James Putra’nın 50 bin dolar değerinde tohum finansmanı sağladığı ve öğrencilerin yönettiği bir kripto para fonunun oluşturulmasına ilişkin yardımcı olduğu, Miami Dade Koleji olacak.

TradeStation’ın yöneticilerinden James Putra söz konusu boğanın maliyeti hakkında ise kamuoyuna bilgi vermedi.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar