Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68694.2
1.28%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3869.6
0.60%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.17
0.98%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.7
0.90%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Microsoft Yetkilisi Bitcoin Hakkında Konuştu!

Microsoft’tan Bitcoin’e kırmızı ışık!

Clock
Paylaş
Microsoft Yetkilisi Bitcoin Hakkında Konuştu!

ABD’nin en büyük ikinci şirketi olan Microsoft şirketinin yetkilisi Brad Smith’e göre, Microsoft’un Bitcoin yatırımı yapmak gibi bir niyeti yok!

728×90 muhabbit - Microsoft Yetkilisi Bitcoin Hakkında Konuştu!300x250 muhabbit - Microsoft Yetkilisi Bitcoin Hakkında Konuştu!

Smith, 16 Şubat’ta CNN’den Julia Chatterley ile yaptığı bir röportajda, Microsoft’un Bitcoin yatırımı konusunda fikrini değiştirebileceğini ima etti.

Microsoft’un, Tesla’nın Bitcoin’e yaptığı 1.5 milyar $’lık yatırımın ardından herhangi bir kripto para yatırımı yapma düşüncesinin olup olmadığı sorulduğunda, Microsoft yetkilisi bu tür bir durumdan haberdar olmadığını belirtti.

Kripto paralar ile ilgili bir tartışma söz konusu değil. Ancak, eğer Bitcoin ile ilgili yatırım politikamızı değiştirecek olursak, bunu ilk öğrenen kişilerden biri olacaksınız.

Bitcoin’in piyasa değeri, en büyük Amerikan şirketlerini sollayarak yükselmeye devam ediyor. Daha önce bildirdiğimiz gibi, Tesla’nın Bitcoin’e yatırım yaptığını açıklamasından kısa bir süre sonra, Bitcoin’in piyasa değeri, 808 milyar $’ı aştı.

Bitcoin’in 17 Şubat tarihinde 51.000 $’ın üzerine çıkması, Bitcoin’in piyasa değerini de 948 milyar $’a kadar yükseltti. Bu arada Bitcoin’in Microsoft ulaşması için piyasa değerini ikiye katlaması gerekiyor.

sirketlerin piyasa degeri 1200x486 - Microsoft Yetkilisi Bitcoin Hakkında Konuştu!
Şirketlerin ve Bitcoin’in piyasa değeri.

Bu arada 12 Şubat tarihinde, JPMorgan Chase eş başkanı Daniel Pinto, artan talep sebebi ile şirketin eninde sonunda Bitcoin’e yatırım yapması gerektiğini söyledi.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar