Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63512.42
2.78%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3478.21
1.38%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.8
-2.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $415.6
1.19%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

MXC Global MenaPay İle İş Birliği Yapacak!

Coinhills tarafından yayınlanan verilere göre Türk Lirası ile yapılan kripto para ticareti, oluşan hacim bağlamında ABD Doları, Euro ve Japon Yeni’nden sonra gelmekte.

Clock
Paylaş
MXC Global MenaPay İle İş Birliği Yapacak!

MXC Global ve MenaPay işbirliğine giderek  itibari para birimlerinin kullanımını kolaylaştırmak adına stratejik bir anlaşma imzaladı.

MXG Global Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesine erişimini kolaylaştırmak amacı ile MenaPay ile işbirliğine gitmiş durumda. Geçtiğimiz gün Coinshares’ten de yatırım alan MenaPay, bölgede oldukça aktif bir oyuncu olma yolunda ilerlemekte. Uygulaması ile hem finansal bir araç hem de sosyal ağ olan MenaPay uygulaması “Superapp” tanımlaması ile öne çıkmakta.

Binance BannerBinance Banner

Coinhills tarafından yayınlanan verilere göre Türk Lirası ile yapılan kripto para ticareti, oluşan hacim bağlamında ABD Doları, Euro ve Japon Yeni’nden sonra gelmekte. Bu durum ise bölgede büyük bir potansiyel olduğunu kanıtlamakta.

MXC Group Başkan Yardımcısı Henry Wu MenaPay ile gittikleri strateji ortaklık hakkında şunları söyledi.

MenaPay ile olan işbirliğimiz, MXC Global’in Türkiye’deki yerel pazarı genişletmesine, kullanıcıları daha kullanışlı itibari para birimi işlemleri ve diğer birçok hizmeti kolayca sunmasına yardımcı olabilir.

MCX Global’in hali hazırda dünya çapında birçok ödeme hizmeti sağlayıcısı ile işbirlikleri de bulunmakta.

MenaPay CEO'su Çağla Gül Şenkardeş
MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş

MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş’in ortaklık ile ilgili açıklamaları ise şu şekilde:

MenaPay’in yeni ürünü olan entegre ödeme sistemimizi dünyanın en itibarlı borsalarından MXC Global ile yaptığımız anlaşma ile bu sektörde ilk defa kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz. Özellikle ülkemizde ve MENA bölgesinde kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda, kripto para yerine direkt itibari para birimleri ile borsa hesaplarına hızlı bir şekilde yükleme yapabilmeleri için geliştirdiğimiz sistemi farklı sektörlerde de iş ortaklarımıza sunuyoruz.

Ek olarak yeni özellikler ekleyerek ödeme sistemi kapsamını sürekli geliştirmek istediklerini belirten Şenkardeş, kullanıcıların banka transferi ve kredi kartının yanı sıra MenaPay QR kodu ile de işlemlerini saniyeler içinde gerçekleştirebileceğinin altını çizdi.

MenaPay uygulamasını kullanıyor musunuz?

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar