Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67273.84
0.48%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3475.78
-0.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.8
7.94%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.3
-0.03%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

MyEtherWallet’tan Açık Kaynaklı Ethereum Block Explorer!

Yapılan açıklamada açık kaynak kodlu bir “block explorer”ın başlatıldığı belirtilmekte.

Clock
Paylaş
MyEtherWallet’tan Açık Kaynaklı Ethereum Block Explorer!

Ethereum cüzdanı servisi MyEtherWallet yeni bir duyuru gerçekleştirdi.

Yapılan açıklamada açık kaynak kodlu bir “block explorer”ın başlatıldığı belirtilmekte.

728×90 muhabbit - MyEtherWallet'tan Açık Kaynaklı Ethereum Block Explorer!300x250 muhabbit - MyEtherWallet'tan Açık Kaynaklı Ethereum Block Explorer!

EthVM isimli yeni data servisi tam anlamıyla açık kaynak kodlu olacak. Ek olarak tam bir şeffaflık içerisinde olacak belirtilen yeni “explorer”ın Etherscan ve Ethplorer’dan çok daha önde olması hedefleniyor. Açık kaynak kodlu olmayan iki platformun en iyi özelliklerinin bir araya getirilmesi ile oluşturulması amaçlanan EthVM, farklı çözümler ile de ortaya koyulacağını belirtmekte.

Yapılan basın açıklamasında EthVM ekibi şunları söyledi:

Alternatiflerden farklı olarak tam anlamıyla açık kaynak kodlu olacağız. Daha önce diğer “explorer”lar tarafından ele alınmamış farklı kullanımlara da yöneleceğiz.

1.4 Milyon Ziyaret

Popüler Ethereum (ETH) cüzdanlarından olan MyEtherWallet, geçtiğimiz ay sadece websitesi üzerinden 1.4 milyon ziyaret almış durumda.

Halihazırda sundukları cüzdan çözümü sayesinde explorer tarafındaki eksiklikleri fark ettiklerini belirten EthVM ekibi, kullanıcıların en çok sordukları sorulardan ve talep ettiklerinden yola çıkarak yeni çözümler ortaya koyacaklarını belirtti.

Yeni explorer ile birlikte cüzdan bakiyelerini ve transfer işlemlerini çok daha hızlı ve basit bir şekilde cevaplayabileceklerini belirten ekip, gerçek eksikliklerden yola çıkarak çözüm üreteceklerini açıkladı.

Etherscan Çökmüştü

Geçtiğimiz dönemde geçici erişim sorunu yaşayan Etherscan, kullanıcılara zor anlar yaşatmıştı. Özellikle DeFi uygulamalarını kullanan kişiler için oldukça büyük bir sorun olan bu çöküş, iyi alternatiflerin gerekliliğini de tekrar ortaya çıkarmıştı.

Siz Ethereum “block explorer”ı olarak hangi alternatifi kullanıyorsunuz?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar