Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61716.82
3.91%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3283.14
3.45%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.75
3.44%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $548.2
2.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Oddz Finance Platformuna, Aave Opsiyon Seçenekleri Eklendi!

Aave; yeni bir duyuru ile Oddz Finance platformunda işlemlere açıldı. Böylelikle Oddz Finance kullanıcıları yeni bir alternatif kazanıyor.

Clock
Paylaş
Oddz Finance Platformuna, Aave Opsiyon Seçenekleri Eklendi!

Merkeziyetsiz ve çok zincirli bir türev işlemler platformu olan Oddz Finance, dün (01.04.2022) Twitter hesabından bir duyuru paylaştı. Platformunda Bitcoin, Ethereum ve AVAX opsiyonları trade edilebilen Oddz Finance, portföyüne Aave’yi de ekledi.

Aave opsiyonları, Oddz Finance Avalanche mainnet’i üzerinde trade edilebilecek. Yapılan duyuruda, önümüzdeki günlerde porföye yeni altcoin’lerin de ekleneceği belirtildi.

728×90 muhabbit - Oddz Finance Platformuna, Aave Opsiyon Seçenekleri Eklendi!300x250 muhabbit - Oddz Finance Platformuna, Aave Opsiyon Seçenekleri Eklendi!

Aave, Oddz Finance’te

Geçtiğimiz ay Oddz Finance üzerinde Avalanche mainnet’i başlatılmış ve kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmüştü. Avalanche mainnet’i ile beraber bir etkinlik de başlatan Oddz Finance; haftalık 500 dolar üzerinde premium ödemesi yapan kullanıcılar için 10 bin dolarlık ödül tanımlanmıştı. Etkinlik 10 hafta devam edecek ve toplam ödül 100 bin dolar olacak.

Detaylı bilgi için: Oddz, Avalanche Mainnet’ini Başlattı. 100 Bin Dolar Değerinde Ödül Dağıtılıyor!

Avalanche mainnet’i üzerinde Bitcoin, Ethereum ve AVAX opsiyonlarını trade edebilen kullanıcılar için dün yeni bir seçenek daha eklendi. Bundan böyle kullanıcılar Aave opsiyonları da satın alabilecek.

Platform üzerinde 2 çeşit opsiyon seçeneği bulunuyor. Easy Options (Kolay Opsiyonlar) özelliği ile kullanıcılarına hazır opsiyon seçenekleri sunan platform, Customise Options (Özelleştirilebilir Opsiyonlar) özelliği ile de kullanıcıların kendi opsiyonlarını oluşturmalarını sağlıyor.

oddz1 849x600 - Oddz Finance Platformuna, Aave Opsiyon Seçenekleri Eklendi!
Özelleştirilebilir Opsiyon Özelliği – Aave

Aave Nedir?

Bir lending (borç verme) platformu olarak karşımıza çıkan Aave, birden çok blok zinciri üzerinde hizmet veren bir DeFi protokolü. Kripto para ekosistemindeki birçok kullanıcı tarafından yakın olarak bilinen platform, yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Ethereum ağı üzerinde oluşturulan Aave, Avalanche ağı üzerinde de hizmet veriyor. Dolaşan arzı 13 milyon 673 bin adet olan Aave token, haberin yazıldığı şu dakikalarda 241 dolardan değer görüyor ve projenin toplam piyasa değeri ise 3 milyar 283 milyon dolar.

İlginizi çekebilir: Aave Nedir? Nasıl Kullanılır?

Oddz Finance’te Başka Neler Mümkün?

Başarılı bir ekip tarafından piyasaya sürülen Oddz Finance; basit, güvenli ve merkeziyetsiz opsiyon trade işlemlerinin birden çok blok zinciri üzerinde yapılabilmesini sağlıyor.

Platformda genel olarak kullanıcıların yapabilecekleri işlemler şu şekilde:

  • Call ve Put (Alım ve Satım) opsiyonlarını satın alabilirler.
  • Call ve Put opsiyonlarını ikincil markette satabilirler.
  • Oddz Finance havuzlarına likidite sağlayıcıları olarak, kullanıcılara opsiyon satabilir ve gelir elde edebilirler.
  • ODDZ ve oUSD token stake ederek gelir elde edebilirler.
  • Özel etkinliklere katılarak opsiyon hacimlerine göre ödüller kazanabilirler.

Platformda işlem yapmak için KYC (güvenlik adımları) veya e-mail adresine gerek bulunmuyor. Kullanıcılar cüzdanlarını platforma bağlayarak işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Daha fazla bilgi için: Oddz Finance Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bu içerik sponsorludur.

Daha Fazla DeFi Haberleri için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar