Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64817.15
6.01%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3116.12
4.86%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.86
7.24%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $558.5
2.76%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Oddz Finance’te Nisan 2022’de Yaşananlar!

Oddz Finance’te nisan ayı hareketli geçti. AAVE ve Chainlink haberlerini aldığımız nisan ayında başka neler olmuş hep birlikte göz gezdirelim.

Clock
Paylaş
Oddz Finance’te Nisan 2022’de Yaşananlar!

Oddz Finance; sosyal medya hesaplarından Nisan 2022’de yaşanan gelişme ve güncellemeleri topluluğu ile paylaştı. DeFi sektöründe opsiyonlu işlemler ile öne çıkan Oddz’da nisan ayında neler yaşanmış, gelin hep birlikte inceleyelim.

İlginizi çekebilir: Oddz Finance Nedir? Nasıl Kullanılır?

728×90 muhabbit - Oddz Finance'te Nisan 2022'de Yaşananlar!300x250 muhabbit - Oddz Finance'te Nisan 2022'de Yaşananlar!
oddz opsiyon - Oddz Finance'te Nisan 2022'de Yaşananlar!

Unmarshal ile AMA Etkinliği

Oddz Finance CBDO’su Sushma, Unmarshal tarafından yönetilen bir AMA (Bana İstediğini Sor) etkinliğine katıldı. Unmarshal; DeFi, NFT ve metaverse alanlarında lider bir çok-zincirli veri paylaşım platformu. Sushma’nın katılımı ile birlikte Unmarshal topluluğu Oddz’un gelişmiş ürünleri ve özelliklerinden haberdar oldu.

Avalanche Mainnet’inde LP Staking

Nisan ayında yaşanan bir diğer önemli gelişme ise; Avalanche mainnet’inde yıllık getiri oranları yüzde 86,85’e varan ODDZ/AVAX LP stake seçeneğinin getirilmiş olması. Oddz Finance son zamanlarda verdiği karar ile BNB Chain üzerinden Avalanche ağına geçiş sürecine başlamıştı. Süreç içerisinde yapılan geliştirme ve kampanyalarla birlikte Avalanche ağındaki işlem ve opsiyon ticareti sayısı organik olarak yükselmeyi başardı.

ODDZ/AVAX LP stake işlemleri için buraya bakabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Oddz Finance Opsiyonlar Oto-İşlem Nedir?

Tahmin Et ve Kazan Yarışması

Twitter üzerinden yapılan “Tahmin Et ve Kazan” yarışmasında, gelecekte lansmanı yapılacak ürün için topluluktan tahminde bulunmaları istendi. Ürün geliştirmesi hala Polygon ağı üzerinde devam ediyor. En iyi 2 tahmin, Oddz ekibi tarafından toplamda 100 dolarlık bir tutar ile ödüllendirildi.

Polygon ile AMA Etkinliği

Oddz CBDO’su Sushma, bir diğer AMA etkinliği için Polygon topluluğuna hitap etti. Polygon topluluğu etkinlik ile birlikte Oddz Finance ve ürünleri hakkında detaylı bilgi edinirken, Polygon özelinde çıkacak ürün için geliştirme aşamaları, partnerlikler ve yol haritası gibi bilgiler de paylaşıldı.

Polygon Muhabbit - Oddz Finance'te Nisan 2022'de Yaşananlar!

Çince Dil Desteği

Oddz Finance’in dünyanın birçok ülkesinden kullanıcı ve destekçileri bulunuyor. Asya kıtasında da Çin ve komşu ülkelerinde topluluk üyeleri bulunan Oddz, Çinli kullanıcılara özel olarak Çince dil desteğini web sitesi ve uygulamasına ekledi.

Hediye Yarışması

Nisan ayında yapılan bir diğer etkinlik de, “isim tahmini” oldu. Topluluk üyelerine: “Eğer Oddz Finance için bir NFT koleksiyonu çıkaracak olsaydınız, isim olarak ne koyardınız?” sorusu soruldu ve yarışmaya ciddi bir katılım gerçekleşti.

En iyi 5 tahmin, 250 dolarlık ODDZ token ödülünü kendi aralarında paylaşacaklar. Eğer yarışmaya katılmadıysanız, ödül kazanma şansınız hala devam ediyor.

ETH, BTC, AVAX ve AAVE Opsiyonları

Oddz Finance nisan ayı içerisinde ETH, BTC, AVAX and AAVE opsiyon seçeneklerini Avalanche mainnet’i üzerinde kullanıcılarına sundu. Oddz ekibi daha fazla opsiyon seçeneğini en iyi DeFi fırsatları ile gelecekte de sunmayı hedefliyor.

Önümüzdeki günlerde yeni altcoinler’in opsiyon müjdeleri veriliyor olacak.

İlginizi çekebilir: DeFi Portföyünde Altcoin Opsiyonlarının Önemi!

oddzkapak - Oddz Finance'te Nisan 2022'de Yaşananlar!

Chainlink Price Feed Entegrasyonu

Avalanche mainnet’i üzerinde çok önemli bir entegrasyon daha nisan ayında gerçekleştirildi. Oracle çözümleri ile blockchain ekosisteminde lider konumda olan Chainlink, bundan böyle Oddz Finance platformuna otonom ve merkeziyetsiz veri akışını sağlıyor olacak.

Chainlink entegrasonu ile birlikte kullanıcılar, daha güvenli veriler ile ticaret yapıyor olmanın deneyimini yaşayacaklar. Chainlink Price Feeds (Chainlink Fiyat Verileri) entegrasyonu, sırasıyla şu işlem çiftleri için gerçekleştirildi:

  • AVAX/USD
  • ETH/USD
  • BTC/USD
  • AAVE/USD

İlginizi çekebilir: Oddz Finance Avalanche Mainnet’ine, Chainlink Entegrasyonu Geldi!

Mega Referans Programı

Nisan ayında yaşanan bir diğer gelişme ise Mega Referans Programı oldu. Topluluğu ile yolculuğuna devam etmek isteyen Oddz ekibi; başlattığı program ile birlikte Oddz opsiyonlarını merkeziyetsiz borsalara (DEX) öneren üyelerine özel 1500 dolarlık ODDZ token ödülleri dağıtacak.

Başarı ile gerçekleşen her referans ve entegrasyon için üyeler, 1500’er dolarlık ödüllerin sahibi olacaklar.

Gelecekte Bizi Neler Bekliyor?

Oddz ekibi yayımladıkları makalede gelecekte topluluğu neler beklediğinin de ipucunu verdi. “Daha önce görülmemiş” özelliklerin platforma getirileceğini aktaran ekip; DeFi, GameFi ve Play-and-Earn sektörlerinden ilham aldıklarını söylüyor.

Ayrıca önümüzdeki süreçte NFT koleksiyoncuları için de heyecan verici haberler Oddz topluluğunu bekliyor olacak.

İlginizi çekebilir: Neden DeFi’ın Yeniliklere İhtiyacı Var?

Oddz Finance Hakkında

Başarılı bir ekip tarafından piyasaya sürülen Oddz Finance; basit, güvenli ve merkeziyetsiz opsiyon trade işlemlerinin birden çok blok zinciri üzerinde yapılabilmesini sağlıyor.

Platformda genel olarak kullanıcıların yapabilecekleri işlemler şu şekilde:

  • Call ve put (alım ve satım) opsiyonlarını satın alabilirler.
  • Call ve put opsiyonlarını ikincil markette satabilirler.
  • Oddz Finance havuzlarına likidite sağlayıcıları olarak, kullanıcılara opsiyon satabilir ve gelir elde edebilirler.
  • ODDZ, oUSD ve ODDZ/AVAX LP stake ederek gelir elde edebilirler.
  • Özel etkinliklere katılarak opsiyon hacimlerine göre ödüller kazanabilirler.

Platformda işlem yapmak için KYC (güvenlik adımları) veya e-mail adresine gerek bulunmuyor. Kullanıcılar cüzdanlarını platforma bağlayarak işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla DeFi Haberleri için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar