BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

OKEx CherrySwap’i (CHE) Listeliyor!

Borsa tarafından yapılan açıklamada, OKExChain üzerinde çalışan merkezsiz bir AMM protokolü olarak öne çıkan CherrySwap’in yerel tokeni CHE’nin listeleneceği duyuruldu.

Yayın:

-

okex

Kripto para borsası OKEx, yeni bir listeleme duyurusu gerçekleştirdi. Borsa tarafından yapılan açıklamada, OKExChain üzerinde çalışan merkezsiz bir AMM protokolü olarak öne çıkan CherrySwap’in yerel tokeni CHE’nin listeleneceği duyuruldu.

bybit 300x250 - OKEx CherrySwap'i (CHE) Listeliyor!

Yapılan açıklamaya göre 23 Eylül 2021 Türkiye saati ile 10.00’da CHE için para yatırma işlemlerini aktive eden OKEx, CHE/USDT paritesi için işlemleri 10.30’da başlattı.

CHE çekim işlemlerini ise 24 Eylül’de saat 13.00’da başlatacak olan OKEx, bu sayede listeleme işlemlerini tamamlamış olacak.

OKExChain üzerinde güncel olarak en yüksek kilitli değere sahip olan platform olarak öne çıkan CherrySwap üzerinde 752 Milyon $’lık varlık kilitli durumda bulunuyor.

Screen Shot 2021 09 23 at 15.19.37 1129x600 - OKEx CherrySwap'i (CHE) Listeliyor!
OKExChain TVL

CHE’nin toplam arzı 1 Milyar olarak belirlenirken, dolaşımda sadece 46 Milyon adet CHE bulunmakta.

Listeleme haberi ile birlikte 1.78 $ seviyelerine kadar çıkan CHE, yüzde 21’lik bir yükseliş yakalamış durumda. 21 Milyon $’lık 24 saatlik işlem hacmi ile öne çıkan AMM protokolü tokeni, OKExChain üzerinde oluşturulan ilk protokol olarak öne çıkıyor.

OKEx’e kayıt olmak ve CHE işlemlerini gerçekleştirmek için burada bulunan linke tıklayabilirsiniz.

Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler