Muhabbit

ALTCOIN

OKEx XEM için Yıllık Yüzde 78 Getiri ile Staking Etkinliğini Başlatıyor!

Borsa tarafından yapılan açıklamada XEM için yeni bir flaş teklif duyuruldu.

Clock
Paylaş
OKEx XEM için Yıllık Yüzde 78 Getiri ile Staking Etkinliğini Başlatıyor!

Kripto para borsası OKEx, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Borsa tarafından yapılan açıklamada XEM için yeni bir flaş teklif duyuruldu.

13 Ekim 2021 tarihinde aktive edilecek yeni flaş teklif ile birlikte OKEx Earn platformu üzerinde XEM için staking opsiyonu başlatılacak.

Türkiye saati ile 06.00’da başlatılacak etkinlik toplamda 5 gün sürecek. İlgili süre içerisinde XEM varlıkları bulunan kullanıcıların faydalanabileceği staking etkinliği ile birlikte yıllık yüzde 78 oranla getiri sunulacak.

Toplamda 1.960.000 XEM toplanması hedeflenen havuzda her bir hesap için katılım limiti ise 2450 XEM olarak sınırlandırılmış durumda. Tek bir kişi ya da bir grubun faydalanmaması için kişi başı sınır getirilen etkinlikte XEM için ortalamanın çok üzerinde bir getiri vadediliyor.

13’üncü Etkinlik

Geçtiğimiz dönemde 12 farklı flaş teklif sunan OKEx, OKEx Earn platformu üzerinde gerçekleştirdiği etkinlikler ile birlikte kullanıcıları için pasif getiri opsiyonları yaratmayı amaçlıyor.

Eğer bir OKEx hesabınız yoksa burada bulunan link üzerinden OKEx’e kayıt olabilir ve XEM staking işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar