Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65738.05
-1.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3411.59
-1.78%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.65
-4.85%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $595.8
-0.50%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

OpenSwap, Yeni ‘Spot Fiyat Sırası’ Özelliğini Duyurdu!

Spot Fiyat Sırası, kripto para takasları için sıfır slipajı garanti ediyor.

Clock
Paylaş
OpenSwap, Yeni ‘Spot Fiyat Sırası’ Özelliğini Duyurdu!

Merkezi olmayan borsa (DEX) platformu OpenSwap, platform üzerindeki yeni özelliği olan Spot Fiyat Kuyruğu özelliğinin 25 Ekim’den itibaren kullanıma sunulduğunu açıkladı.

728×90 muhabbit - OpenSwap, Yeni 'Spot Fiyat Sırası' Özelliğini Duyurdu!300x250 muhabbit - OpenSwap, Yeni 'Spot Fiyat Sırası' Özelliğini Duyurdu!

OpenSwap ekibi bu yeni özelliğin, yeni zincir üstü takaslar için ezber bozan bir gelişme olduğunu belirtiyor. Spot Fiyat Sırası özelliği, kripto para yatırımcıları için sıfır slipaj ve spot piyasa fiyatı uygulamasını garanti etmektedir. 

OpenSwap CEO’su Bruce Chau, yeni Spot Fiyat Sırasıyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Zincir üstü işlemler ve AMM’ler, merkezi borsaların esnekliğinden ve seçiminden yoksundur. OpenSwap’ın amacı, likidite kuyruklarımız gibi yeni teknolojiler ve konseptler sunarak DeFi ekosistemlerindeki bu verimsizlikleri çözmek.”

Yapılan açıklamada OpenSwap’ın ürünlerinden biri olan yeni “Spot Fiyat Kuyruğu”nun, halihazırda likit zincir dışı spot piyasalara sahip olan token çiftleri için oluşturulduğu belirtiliyor. Bu kapsamda “Spot Fiyat Kuyruğu“, ani fiyat artışlarına ve manipülasyona karşı koruma sağlayan bir oracle denetleyici modülü olan Güvenli Bağdaştırıcı Protokolü aracılığıyla güvenli oracle’lar kullanmaktadır.

Kripto para yatırımcılarının kullanımına sunulan Spot Fiyat Kuyruğu iki şekilde çalışmaktadır. Bunlardan ilki, Spot Öncelik Sırası olarak adlandırılan, konumlarından hızlı bir şekilde çıkması gereken yatırımcılar için tasarlanmıştır. Böylece Spot Öncelik Kuyruğu, yatırımcının istediği önceliğe göre sipariş edilen tek fiyatlı işlemleri gerçekleştirir. Diğeri ise Spot Range Queue adlı düşük zaman tercihli yatırımcılar için sunulmaktadır. Bu özellik ile, likidite sağlayıcıları, likiditelerini satışa sunmak için fiyat aralıkları belirleyebilmektedir.

Platform üzerinde sürekli geliştirmeler yaparak, kullanıcılara farklı ticaret hizmetleri sunan OpenSwap, önümüzdeki birkaç hafta içinde diğer likidite kuyruğu türlerini de piyasaya sürmeyi planladığını belirtiyor. Yeni gelecek özellikler arasında ise, Kısıtlı Grup Kuyruğu , İlk DEX Tekliflerine (IDO) katılanları listeleme başarısızlığı veya ekibin parayla kaçması nedeniyle toplam kayıptan kaçınarak koruma sağlayan bir “anti-ragpull” sistemi yer alıyor.

OpenSwap Hakkında

IJS Technologies tarafından geliştirilen OpenSwap; konsantre, sürekli likidite arayan yatırımcılar için zincirler arası, merkezi olmayan bir likidite güçlendirici olarak kendini tanımlıyor. Bir OAX Vakfı hibesi olan IJS Technologies’in Impossible Finance ve teknoloji katkılarının desteği ile OpenSwap, yeni bir tür güvenli takasın kapısını açan güvenli bir adaptör protokolüyle donatılmış likidite kuyrukları adı verilen yeni bir özelliği kullanıma sundu. Yatırımcılar, işlem ücretleri kazanırken kontrollere ve güvenlik önlemlerine erişmek için güvenilir, oracle tabanlı fiyatlandırma ve likidite sağlayıcılarından yararlanabiliyorlar. 

Web sitesi: https://www.openswap.xyz

Telegram: https://t.me/openswapdex

Twitter: https://twitter.com/openswapdex

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar