BİZİ TAKİP EDİN

DEFI

Pangolin, OpenOcean İle İş Birliği Yapılacağını Duyurdu!

Pangolin, optimum ticaret fırsatları sunmak için OpenOcean ile ortaklık yapılacağını belirtiyor.

Yayın:

-

pangolin

Pangolin Exchange yaptığı bir açıklamada OpenOcean ile resmi bir ortaklık kurulduğunu duyurdu. Bilindiği üzere OpenOcean’ın platformu, kullanıcıların OpenOcean platformunda farklı varlıkları değiştirirken en iyi fiyattan yararlanmalarını sağlar ve Avalanche DEX’lerde likiditeye erişim sağlar. 

bybit 300x250 - Pangolin, OpenOcean İle İş Birliği Yapılacağını Duyurdu!

Yapılan açıklamada, bu yeni ortaklık sayesinde, Pangolin‘in likiditesi, takasları Pangolin ve en uygun yolu arayan diğer DEX’ler aracılığıyla yönlendiren OpenOcean’ın DEX toplayıcı ürününde lider bir seçenek olacağı belirtildi.

Bunun yanında, OOE likiditesini ve OpenOcean platformunun farkındalığını teşvik etmek için sıralanmış birkaç etkinlik düzenleneceği de belirtildi. Bu etkinlikler ise şu şekilde açıklandı:

  1. OpenOcean mevduat ve ödüllerde ikili PNG ve OOE ödüllü OOE/USDT.e havuzu etkinliği
  2. Stake programı: Pangolin’de PNG yatırarak OOE kazanma fırsatı,
  3. Staking programı: OOE’yi stake ederek OpenOcean mevduatları ve ödüllerinde PNG kazanma fırsatı
  4. Pangolin borsası resmi Telegram kanalında OpenOcean ile AMA etkinliği,
  5. OpenOcean’da ticaret yarışması.

OpenOcean kurucu ortağı Cindy, yeni girişim ile ilgili olarak şu açıklamada bulundu:

“Avalanche’ın önde gelen DEX’lerinden biri olan Pangolin ile topluluklarımızı meşgul etmek, birçok ticaret çiftinde derin likidite kaynağı sağlamak ve OpenOcean’ın yönetişim ve yardımcı program tokenı OOE için önyükleme likiditesi sağlamak için birlikte çalışacağız. Likidite madenciliği ve stake etme gibi her iki toplum için de heyecan verici yeni girişimlerle bir araya geldik.”

OpenOcean Hakkında

OpenOcean kripto para piyasasındaki ilk DeFi & CEFI tam toplayıcı olarak görev yapmaktadır. OpenOcean’ın akıllı yönlendirme algoritması, merkezi ve merkezi olmayan borsalardaki yatırımcılar için ek ücret ödemeden en iyi fiyatı bulur. OpenOcean, köprüler ve zincirler arası protokoller aracılığıyla zincirler arası takasları desteklemeye ve türevler, borç verme, sigorta ürünleri gibi daha fazla DeFi ve CeFi ürününü bir araya getirme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İlginizi çekebilir: DeFi Nedir?

Pangolin Hakkında

Pangolin Exchange, kullanıcılarına likidite ve ticaret anlamında sorunsuz bir deneyim yaşatmayı amaçlayan bir DEX’tir. Avalanche ağında çalışan merkeziyetsiz borsa, kullanıcılara verimli bir tecrübe sunmak adına çalışmalarına devam ediyor.

Web Sitesi: https://pangolin.exchange/

Twitter: https://twitter.com/pangolindex

Telegram: https://t.me/pangolindex

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler