Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66512.01
0.39%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3251.6
2.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.04
1.67%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.1
0.38%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

PartySwap: Parti Temalı DEX!

PartySwap, Avalanche üzerinde parti temasına sahip olan yeni bir merkeziyetsiz borsa.

Clock
Paylaş
PartySwap: Parti Temalı DEX!

Merkeziyetsiz bir borsa (DEX) olan PartySwap, Pangolin ve Trader Joe‘da olduğu gibi kripto paralarla kolay bir şekilde ticaret yapmanızı sağlar. Ayrıca, PartySwap’da “farming” ve “staking” işlemleriyle pasif gelir sağlamak da mümkün olacak.

728×90 muhabbit - PartySwap: Parti Temalı DEX!300x250 muhabbit - PartySwap: Parti Temalı DEX!

Sınırlı sayıda NFT’ler oluşturacağını açıklayan Partyswap, NFT’lerin az ve öz miktarda olacağından da bahsediyor. PartySwap’in “token”ı ise PARTY olarak geçiyor. PARTY “token” bir yönetişim ve ödül “token”ı olarak da biliniyor. PARTY “token”ın yakında Avalaunch aracılığıyla piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Kullanıcılar PartySwap’te piyango oynayabiliyor. Birçok kişinin para yatırıp şanslı olan kişinin kazandığı piyango oyununu bir DEX’te oynamak kullanıcılara farklı bir deneyim kazandırabilir. Başka oyunlarında zamanla DEX’te aktif olacağını açıklayan PartySwap kullanıcılar tarafından ilgi görebilir.

PartySwap ilerleyen zamanlarda DEX’ler için ideal bir model olan DAO’ya geçmeyi de planlıyor. Avalanche ağı üzerinde olan DEX’in, kendi alt ağını oluşturacağı medium makalesinde bahsedildi.

PartySwap’in lansmandan önce CoinMarketCap’te listelenmesi, proje açısından güven verici bir gelişme olduğunu söyleyebiliriz. PARTY “token”ın toplam arzı 110 milyon adet olarak geçiyor. Token dağılımı olarak; %2 pazarlamaya, %2,5 yatırımcılara, %8 “airdrop”a, %10 takımın kendisine, %15 hazineye ve %62,5 likidite madenciliğine ayrılmış.

PartySwap “Farm”ları

Herhangi bir popüler DEX’te olduğu gibi, PartySwap’ın da birçok çiftliği olacak. İki temel “farm” türü aracılığıyla günde belirli bir miktar ödül olarak dağıtılacak.

PartySwap’ın çeşitli “farm”ları arasında günlük toplam 16450 $PARTY dağıtılacaktır.

PartySwap Linkleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar