Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64973.41
-0.30%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3538.4
0.28%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.89
-0.33%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $596.8
0.56%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

PayPal Binance.US’in Ticaret Hacmini Yakaladı!

PayPal, Binance.US’in yakasında!

Clock
Paylaş
PayPal Binance.US’in Ticaret Hacmini Yakaladı!

PayPal üzerindeki Amerikalı kullanıcılar, kripto hizmetlerinin başlamasından bu yana, yani bir ay içinde Binance.US’in hacmine yaklaştı.

PayPal ve Kripto Akımı

Ödeme devi, Ekim ayında kripto servislerine başladı ve dün bu hizmetlerin bekleme süresini kaldırarak kripto servislerini uygun olan tüm ABD müşterileri için kullanılabilir hale getirdi. Bildiğiniz üzere ödeme devi, bu girişimi için Paxos ie bir ortaklık kurdu.

728×90 muhabbit - PayPal Binance.US'in Ticaret Hacmini Yakaladı!300x250 muhabbit - PayPal Binance.US'in Ticaret Hacmini Yakaladı!

Paxos’un ticaret hizmeti itBit borsasındaki günlük hacmi, 5 milyon dolardan tam 25 milyon dolara kadar yükseldi. Bu artışın doğrudan PayPal’ın kripto operasyonlarını sunmasıyla ilgili olup olmadığı belirsiz olsa da, durum böyle görünüyor.

Buna karşın, Binance.US‘in 24 saatlik hacmi 30 milyon dolara yakın. Bununla beraber, Kraken ve Coinbase Pro gibi diğer ABD merkezli borsalarda günlük işlem hacmi 500 milyon $’ın üzerinde. Bu nedenle, en iyi borsalarla rekabet etmeye başlamadan önce ele alınması gereken önemli bir zemin var, ancak PayPal bu temeli attı.

Yine de, dünya çapında 346 milyonluk bir kullanıcı tabanıyla, ödeme devi kripto para birimini benimsemede bir sonraki seviyenin kilidini açıp öncülük edebilir.

image 11 1024x303 - PayPal Binance.US'in Ticaret Hacmini Yakaladı!
itBit Borsasının Günlük İşlem Hacmi. Kaynak: Nomics

Bildiğiniz gibi ödeme devi şu anda dört kripto para birimini destekliyor. Bunlar, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash. Ayrıca PayPal’ın sunmuş olduğu kripto hizmetleri an itibarıyla sadece ABD’de geçerli. PayPal, ilerleyen zamanlarda bu hizmetlerini Avrupa’ya ve diğer ülkelere genişletmeyi planlıyor.

Daha fazla PayPal haberleri için: PayPal Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar