Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68236
0.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3764.03
-1.14%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.74
-0.14%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $595.4
-0.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

PayPal’in Sahibi Olduğu Venmo Kripto Para Hizmetine Başladı!

Venmo, Bitcoin ve altcoin alım satım hizmeti sunmaya başladı.

Clock
Paylaş
PayPal’in Sahibi Olduğu Venmo Kripto Para Hizmetine Başladı!

Dev şirket PayPal‘in sahip olduğu dijital ödemeler uygulaması Venmo, kullanıcılarının kripto para birimi satın almasına, satmasına ve tutmasına olanak tanıyan bir kripto para hizmeti seçeneğini duyurdu.

728×90 muhabbit - PayPal'in Sahibi Olduğu Venmo Kripto Para Hizmetine Başladı!300x250 muhabbit - PayPal'in Sahibi Olduğu Venmo Kripto Para Hizmetine Başladı!

Yapılan açıklamadan kullanıcıların şu an için, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash işlemlerini yapabilecekleri bildirildi. Venmo kullanıcıları uygulama üzerinden, 1 $’dan başlayarak kripto para sahibi olabilecek ve dijital para birimini edinmelerini paylaşabilecek.

Venmo’nun kıdemli başkan yardımcısı ve genel müdürü Darrell Esch, konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Kripto para birimi yolculuğunuzda nerede olursanız olun, Venmo’daki kripto işlemleri, topluluğumuzun kripto para birimlerini güvenilir bir platformda ve doğrudan bildikleri, sevdikleri uygulamada öğrenmesine ve keşfetmesine yardımcı olacaktır.”

Kripto para birimini alım satım hizmetinin yanı sıra, Venmo, kripto para biriminin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için uygulama içinde kılavuzlara da yer verecek.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar