Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $26584.84
-0.06%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1594.53
0.21%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $8.91
0.34%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $210.8
0.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

PEPE Eski Günlerine Geri Dönebilecek Mi?

PEPE Eski Günlerine Geri Dönebilecek mi?

Clock
Paylaş
PEPE Eski Günlerine Geri Dönebilecek Mi?

Kripto para piyasasındaki en son memecoin trendi “Pepe the Frog” adlı internet meme’inden esinlenen PEPE, 2023 yılına tam anlamıyla damga vurmuştu. Büyük borsalarda listenerek 2023 yılının yıldızlarından olan PEPE, son zamanlarda oldukça zor zamanlar geçiriyor. Bildiğiniz üzere 24 Ağustos’ta projeye ait multisig cüzdanından 16 milyon dolar değerinde PEPE’nin çekildiğinin tespit edilmesi PEPE’nin fiyatında ani bir düşüş getirmişti.

728×90 muhabbit - PEPE Eski Günlerine Geri Dönebilecek Mi?300x250 muhabbit - PEPE Eski Günlerine Geri Dönebilecek Mi?

Pepecoin’in arkasındaki üyelerden birisi, 25 Ağustos’ta X (Twitter) üzerinden yaptığı bir paylaşımla konuya açıklık getirmişti. X’teki PEPE hesabından topluluk duyurusunda bulunan son ekip üyesi, 24 Ağustos tarihinde yaşanan olayları ayrıntılarıyla anlatmıştı.

“PEPE başlangıcından bu yana ne yazık ki takımın bir kısmının büyük egolar ve açgözlülük tarafından yönetilen kötü oyunculardan oluşması nedeniyle iç çekişmelerle boğuşuyor.”

Duyuruya göre, PEPE’nin üç ekip üyesi multisig’den 16 milyon dolarlık fonları çalarak, projeyi tek üyeye bırakmıştı. Yatırımcılarında güven kaybı oluşturan projenin gelecekte nasıl bir yol izleyeceği ise büyük merak konusu.

PEPE Eski Günlerine Dönebilecek mi?

Cointelegraph’a açıklamada bulunan kripto para yatırımcısı Reetika, PEPE hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Token’ların çoğunu şimdi satarak, geliştiricilerin gelecekte insanların üzerine atabileceği toplam potansiyel token sayısı tehdidi azaldı. Bu da uzun vadede daha sağlıklı.”

Reetika

Santiment’in Analistleri: “Her Zamankinden Daha Fazla Volatilite Bekliyoruz”

Analiz firması Santiment’in analistleri ise PEPE konusunda uyarılarda bulunuyor. Yakın zaman önce PEPE’nin büyük bir volatilite yarattığını belirten analistler, bu etkinin devam edebileceği konusunda yatırımcıları uyardı.

KALEO: “PEPE’nin Tamamen Çökeceğini Düşünüyorum.”

Kripto para yatırımcısı KALEO ise X(Twitter) üzerinden yaptığı açıklama PEPE için oldukça olumsuz yorumlarda bulundu.

“Bu kadar şüpheli ve açgözlü kişiler tarafından kontrol edilen bir projeyi kesinlikle desteklemiyorum. Projenin tamamen çökeceğini düşünüyorum”

KALEO

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar