Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63520.42
2.36%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3472.59
1.00%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.14
-4.21%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $414.9
0.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

SBI Holdings Singapurlu Kripto Para Borsasına Yatırım Yapıyor!

Yatırım, SBI ve İsviçre merkezli Sygnum Bank tarafından ortak kurulan SBI-Sygnum-Azimut Digital Asset Opportunity Fund aracılığı ile gerçekleştirildi.

Clock
Paylaş
SBI Holdings Singapurlu Kripto Para Borsasına Yatırım Yapıyor!

Japonya menşeli finansal hizmet şirketi SBI Holdings, Singapur’un onaylı kripto para borsası Coinhako’ya yatırım yaptığını açıkladı.

Gelen bilgilere göre bu adım, SBI ve İsviçre merkezli Sygnum Bank tarafından ortak kurulan SBI-Sygnum-Azimut Digital Asset Opportunity Fund aracılığı ile gerçekleştirildi.

Binance BannerBinance Banner

Bir Singapur Para Otoritesi (MAS) yetkilisi konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

MAS’ın Ödeme Hizmetleri Yasası Kapsamındaki düzenleyici yaklaşımı, kara para aklama ve terör firansmanı gibi temel suçları ele almak için yeterli kontrollerin sağlanması amaçlanmaktadır.

Coinhako, Binance’in 13 Aralık tarihinde geri çektiği lisans başvurusunu elde eden ilk kripto para borsası oldu.

SBI’ın yaptığı yatırım ve onaylı bir borsa olması ile birlikte Coinhako, Güneydoğu Asya’ya doğru genişlemeyi planlıyor. Bu arada SBI’a göre yatırımı yapılan fon, finansal piyasaya ve DLT teknolojisine odaklanan her iki taraf ile beraber işletilecek.

Army Coin Çıkmazı

Bu arada Singapur Para Otoritesi (MAS), Bitget’in Army Coin’i listelemesinden sonra kripto para borsasının lisansını askıya almıştı.

Elde ettiğimiz bilgilere göre ARMY’nin listelenmesi grubun fikri mülkiyet haklarını izinsiz olarak ihlal etmiş. Bunun üzerine kripto para borsası, Avustralya, Kanada ve ABD gibi bölgelerde lisans sahibi olduğunu iddia ederek şu açıklamaları yaptı:

An itibarıyla kripto para biriminin hakları konusundaki ihlal hakkında araştırmalar yapıyoruz. Tüm ihlallere karşılık yasal işlem başlatacağız.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar