Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66000.51
-1.34%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3475
-0.11%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.31
-2.85%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.1
0.28%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Sekuritance Enterprise Ethereum Alliance’a Katıldı!

Sekuritance, birçok kuruluşun bulunduğu bir birliğe katıldı!

Clock
Paylaş
Sekuritance Enterprise Ethereum Alliance’a Katıldı!

Sekuritance, Ethereum’un gelişimine katkıda bulunmak için varolan Enterprise Ethereum Alliance‘a (EEA) katıldı!

Dernek, Ethereum ağı, Finansal Hizmetler ve EEA Tedarik Zinciri Grupları, Güvenilir Yürütme Gücü ve EthTrust Güvenlik Düzeyleri Çalışma Grubu gibi birkaç alt girişime öncülük etmektedir.

728×90 muhabbit - Sekuritance Enterprise Ethereum Alliance'a Katıldı!300x250 muhabbit - Sekuritance Enterprise Ethereum Alliance'a Katıldı!

EEA üyeliği, Sekuritance’ın geliştirici araçları, tokenomik modelleri, akıllı sözleşme güvenliği ve blockchainin benimsenmesiyle ilgili iş durumları konusunda güncel kalmasına yardımcı olacak.

Şubat 2017’de başlatılan EEA, Ethereum üzerinde kurumsal düzeyde bir teknoloji olarak çalışmak için çeşitli girişimleri, Fortune 500 şirketlerini, teknoloji firmalarını, akademisyenleri, Ethereum uzmanlarını bir araya getiren bir kuruluş.

EEA üyeleri, teknoloji, bankacılık, hukuk, devlet, sağlık hizmetleri, enerji, ilaç, pazarlama ve sigorta dahil olmak üzere çok çeşitli iş sektörlerinde dünyanın her bölgesinden yüzlerce şirketi temsil etmekte.

EEA kurulunun kurucu üyeleri arasında Accenture, Banco Santander, BlockApps, BNY Mellon, CME Group, ConsenSys, IC3, Intel, JPMorgan, Microsoft ve Nuco yer alıyor. Artık bu şirketlerin yanında, Sekuritance şirketi de var.

Birliğin diğer önemli üyeleri arasında VNWare, INGBank ve FedEx var.

Sekuritance, Ethereum ekosistemine katkıda kulanmak, diğer üyeler ile iş birliği yapmak ve yeni iş fırsatlarının geliştirilmesine yardımcı olacakları için memnun olduklarını dile getirdi.

Sekuritance Nedir?

Sekuritance, çok sayıda düzenleyici tarama çözümü, işlem izleme, kişisel iş tanımlama ve doğrulama, dolandırıcılık izleme gibi programları tek bir yerden çalıştırmayı sağlayan bir düzenleyici teknoloji platformudur. 

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar