Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51612.05
0.88%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3051.73
3.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.91
1.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $385.3
1.45%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Shopify CEO’su Coinbase Yönetim Kuruluna Katıldı!

Shopify’ı küresel bir e-ticaret merkezine dönüştürmesinde Tobias Lütke’nin büyük bir payı olduğu söyleniyor.

Clock
Paylaş
Shopify CEO’su Coinbase Yönetim Kuruluna Katıldı!

E-ticaret sitesi Shopify’ın CEO’su ve kurucusu Tobias Lütke, bu hafta resmi kurulun onayı ile birlikte Coinbase’in Yönetim Kurulu’na katılacak.

Kripto para borsası Coinbase, uluslararası kripto para yatırımcılarına hitap eden daha yeni ürünler ortaya koymak istiyor. Coinbase’in bu büyüme planlarını gerçekleştirmek için Tobias Lütke’ni de kadrosuna dahil etti.

Binance BannerBinance Banner

Coinbase CEO’su Brian Armstrong bir basın açıklamasında şunları söyledi:

Shopify’ın çevrim içi yapılan ticareti demokratikleştirdiğini düşünüyorum. Aynı şekilde kripto paraların ekonomik özgürlüğü artırma potansiyelini ortaya çıkarmak istiyoruz.

Shopify Yaklaşık 175 Ülkeye Hizmet Veriyor!

Lütke, Shopify’ın Coinbase ile olan entegrasyonu sayesinde kripto paraları erken benimseyen biri olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında Shopify, 175’ten fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir.

Tobias Lütke

Lütke, konu ile ilgili şu açıklamarı yaptı:

Merkeziyetsiz finans ve girişimcilik kavramları, Web 3 fırsatlarını öne çıkarıyor. Coinbase ve Shopify, aynı vizyonu paylaşıyor. Coinbase ekibinin inşa ettiği geleceği desteklemek için Yönetim Kuruluna katılmaktan heyecan duyuyorum.

Armstrong, Coinbase kurucu ortağı Fred Ehrsam, a16z’nin kurucusu Marc Andreessen ve Cisco’nun eski CSO’su Kelly Kramer’in yer aldığı bir yönetim kuruluna Tobias Lütke de katılmış olacak.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar