Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61903.79
0.39%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2988.35
-0.83%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $33.77
-1.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $539.6
-1.53%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Spotify’in Eski Pazarlama Sorumlusu, Kraken’e Yeni Pazarlama Müdürü Oldu!

Kullanıcı sayısını artırmak isteyen kripto para borsaları, pazarlama faaliyetlerini artırıyor!

Clock
Paylaş
Spotify’in Eski Pazarlama Sorumlusu, Kraken’e Yeni Pazarlama Müdürü Oldu!

2011 yılından itibaren hizmet veren önde gelen kripto para borsası Kraken’e yeni pazarlama müdürü atandı. Kripto paraların benimsenmesiyle birlikte kripto para yatırımcı sayısı da oldukça artmış durumda. Kullanıcı sayısını artırmak isteyen kripto para borsaları ise pazarlama faaliyetleri üzerine çalışmalarını sürdürüyorlar.

728×90 muhabbit - Spotify'in Eski Pazarlama Sorumlusu, Kraken’e Yeni Pazarlama Müdürü Oldu!300x250 muhabbit - Spotify'in Eski Pazarlama Sorumlusu, Kraken’e Yeni Pazarlama Müdürü Oldu!

Kripto Para Borsaları Pazarlama Faaliyetlerine Odaklandılar!

Bildiğiniz üzere Super Bowl, Amerika’da her yıl düzenlenen Amerikan Futbolu Ligi National Football League’in şampiyonluk maçıdır. Amerika’da en çok izlenen spor etkinliği olduğundan, şirketler bu etkinlikte boy göstermek için büyük servetler harcıyorlar.

Bu yılki Super Bowl etkinliklerinde ise kripto para borsaları izleyicilere adeta büyük bir reklam şöleni yaşattılar. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, FTX ve Crypto.com yüksek profilli reklamlar vererek gündemde büyük yankı uyandırmayı başardılar.

Kraken’in Yeni Pazarlama Müdürü Mayur Gupta Oldu!

kraken mayur gupto - Spotify'in Eski Pazarlama Sorumlusu, Kraken’e Yeni Pazarlama Müdürü Oldu!
Mayur Gupto

Önemli bir reklam kampanyası gerçekleştiren Coinbase, FTX ve Crypto.com’dan sonra Kraken de kollarını sıvadı. Bilindiği üzere pazarlama faaliyetleri şirketler için oldukça önemli bir konu. Bu kez ise dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Kraken, pazarlama konusunda önemli bir hamle yaptı. Kraken, pazarlama faaliyetlerini artırmak için yeni bir pazarlama müdürü ataması gerçekleştirdi. Kraken’in yeni Pazarlama Müdürü ise Mayur Gupta oldu.

Mayur Gupta daha önceden Freshly, Spotify, Healthgrades, Kimberly-Clark ve SapientNitro gibi önde gelen şirketlerde pazarlama rollerini üstlenmişti. Bu kez ise Kraken’in pazarlama çalışmalarında aktif rol oynayacak.

Mayur Gupta’nın göreve alınmasıyla ilgili Kraken CEO’su ve Kurucu Ortağı Jesse Powell şu açıklamalarda bulundu:

“Mayur Gupta şirketimizin sektöre liderlik etmesinde bize yardımcı olacak mükemmel bir aday!”

Jesse Powell

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar