BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Swipe Bünyesine AVA Token’ı Ekledi!

Travala ve Swipe, küresel turizm sektörüne yenilikler getirmek amacı ile ortaklık kuruyor!

Yayın:

-

Swipe

Küresel turizm endüstrisinde eşi benzeri görülmemiş bir kargaşa dönemi sırasında, blockchain tabanlı seyahat rezervasyonu hizmeti Travala, Swipe ile birlikte kripto paraların kullanım alanını geliştirmeyi amaçlıyor.

24 Temmuz tarihinde duyurulan Travala’nın yerel token’ı AVA, Swipe cüzdan hizmetlerine ve Visa kart platformuna eklenecek. Bu durumda AVA, 60 milyon satıcının hizmetine girecek.

AVA ayrıca Swipe’ın bu hizmet entegrasyonu ile birlikte, Samsung Pay, Google Pay ve Apple Pay tarafından da destek görecek. Ek olarak AVA tokenı, Swipe’ın çok varlıklı dijital cüzdanının 500.000 kullanıcısı tarafından kullanılabilir durumda olacak.

Haberler, Swipe’ın ünlü kripto para borsası Binance tarafından satın alınmasından ve borsa platformunun Swipe destekli bir kripto kartı çıkarmasından kısa bir süre sonra gerçekleşti. Bildiğiniz üzere, Travala.com geçtiğimiz senenin sonbaharında Binance Chain’e geçmişti.

Birden Fazla Platforma Kripto Getiren Ortaklık

AVA’nın Swipe platformuna entegrasyonuna ek olarak, Swipe’in yerel tokenı SXP, 230 ülkede 2 milyondan fazla otelde yapılan rezervasyonlar için tercih edilebilen bir ödeme seçeceği olarak Travala.com’a eklenecek.

Bununla beraber, kripto dostu seyahat rezervasyonlarını etkinleştirmek amacı ile Swipe,  Expedia, Booking.com ve Priceline’da da kullanılabilir durumda.

Travala’nın müşterileri, AVA, BTC, ETH, DASH, BCH, LTC, EOS, XLM, ADA, BNB, XMR, TRX, XRP ve DAI gibi kripto varlıklar ile ödeme yapma tercihine sahipler.

Travala CEO’su Juan Otero, Travala’nın bu ortaklığını, “Müşterilerin kripto para ile ödemeler yapması adına çok büyük bir adım” olarak nitelendirdi.

Swipe’ın Visa banka kartlarını kullanarak yaptığınız harcamalar, sahip olduğunuz kripto paraları anında itibari para birimine dönüştürerek, Visa ve mobil ödeme hizmetlerini kabul eden her yerde kullanılabilir hale getiriyor.

Yeni Normal İçin Yeni Stratejiler

Travala tarafından bildirilenlere göre, Travala, Mayıs ve Nisan ayına göre %205 oranında kazancını arttırmış durumda. Bu artış, corona virüs gibi bir pandemi esnasında yaşandı ve gerçekten takdire şayan.

Mayıs ayında şirket, 600’den fazla havayoluna uçuş rezervasyon hizmeti veren TravelByBit ile ortaklık kurdu. Şirketler, token ödülleri ve çoklu kripto ödeme seçenekleri sunarak, küresel kriz esnasında geleneksel alternatiflerin yerine bir alternatif oluşturabileceklerini umut ediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

CNZ Coinmarketcap’te Listelendi

Coinmarketcap’te ilk kez bir yerli borsa tokenı listelendi.

Yayın:

-

Coinzo Kripto Para Borsası

Türkiye’nin önde gelen kripto para platformlarından biri olan Coinzo, kendisine ait bir kripto para olan CNZ’nin CoinmarketCap’te listelendiğini duyurdu. Böylece ilk kez Türkiye merkezli bir kripto para borsasının tokenı uluslararası düzeyde temsil edilmiş oldu. Coinmarketcap üzerinde CNZ Token’ın sıralaması, piyasa değeri vb. gibi bir çok istatistiki birçok bilginin global kripto para takipçileri ile paylaşılmasını sağlayacak.

CoinMarketCap Nedir?

CoinMarketCap, 6000’den fazla kripto para birimi hakkında ayrıntılı fiyat ve bilgi takibi yapılan analiz platformudur. CoinmarketCap 2013 yılında Brandon Chez tarafından kurulmuş olup 2020 yılında kripto para piyasasında global oyuncu olan Binance tarafından satın alınmıştır. ABD başta olmak üzere birçok ülkenin kripto para istatistikleri için kullandığı platforma Türkiye’den CNZ Token’ın girmesi Coinzo adına önemli bir global adım olarak gösterilebilir.

Coinzo 

Coinmarketcap içerisinde Coinzo, ilk 100 içerisinde yer alan bitcoin borsaları arasında gösteriliyor.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coinzo Kripto Para Platformu yine bir ilke imza attı. Daha önce;  kimlik, selfie göndermeden e-devlet entegrasyonu ile güvenli hesap doğrulama işlemi özelliği ile kripto para sektörüne önemli bir yenilik getiren Coinzo, bu sefer de CNZ tokenının Coinmarketcap’te listelenmesiyle önemli bir gelişme gösterdi ve bitcoin almak isteyen yatırımcıların gözünde büyük bir güven kazandı.

CNZ Token Nedir?

  • Coinzo’nun ERC20 protokolü ile oluşturduğu kripto paradır.
  • Arz miktarı toplam 400 milyon adet ile sabitlenmiştir.
  • Ethereum cüzdanlarına transfer edilebilmektedir.
  • Komisyon ödemelerinde %25 indirim avantajı sağlar.
  • ICO değildir; kullanıcılara kampanyalar ile dağıtılmıştır.

Coinzo Sponsorluğunda Bitcoin Tahmin Yarışması

Son olarak, geçtiğimiz günlerde Coinzo, kriptoda.com ile bir işbirliği gerçekleştirerek bir yarışma yaptıklarını duyurdular.  Günlük Bitcoin tahmini yapılan yarışmada ilk üçe her hafta ve her ay toplamda 1000 dolar değerinde CNZ token dağıtılıyor. Sizlerde yarışmaya katılıp, üye olarak bu heyecana ortak olabilirsiniz. 

Yarışma için:

Sertaç Okudan

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Ethereum Kullanıcılarını Üzecek Gelişme! Maliyetler Sonrası Borsalardan Yeni Adım!

Bazı kripto para borsaları artan maliyetler sebebiyle çekim komisyonlarını artırmak zorunda olduğu açıkladı.

Yayın:

-

Ethereum Kripto para

Ethereum tarafında maliyetlerin artması sebebiyle kullanıcıları üzecek gelişmeler yaşanıyor.

Bildiğiniz üzere 2020 itibarıyla Ethereum tarafından DeFi uygulamalarının kullanımının artması ile birlikte ağ trafiği ciddi derecede artmıştı.

Yeni gelen haberler ise kullanıcıları üzecek cinsten.

Bazı kripto para borsaları artan maliyetler sebebiyle çekim komisyonlarını artırmak zorunda olduğu açıkladı. Önümüzdeki saatlerde diğer kripto para borsaları da benzer önlemler almak durumunda kalabilir.

Japonya merkezli kripto para borsası Liquid ise ilk açıklama yapan borsalardan biri. Az önce atılan tweet ile borsa Ethereum ve tokenleri için çekim komisyonlarının arttırıldığını açıkladı.

Yükselen Gas fiyatları sebebiyle adımın atıldığını belirten kripto para borsası, durumun geçici olduğunu belirtmiş durumda. Ancak maliyetlerin azalmaması halinde ücretler kalıcı hale gelebilir.

Ethereum üzerinde transfer maliyetlerinin oldukça yükselmesi kullanıcıları diğer blockchain ağlarına itebilir mi?

DeFi ekosistemi artık Ethereum’a sığmıyor gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde merkezsiz borsa projesi Serum’u duyuran FTX, yeni platformunu Solana (SOL) üzerine kurmuştu. DeFi ekosistemi farklı blockchainlere kayabilir mi?

OKUMAYA DEVAM ET
Coinex
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.


Notice: Undefined variable: apgnsm_active in /var/www/html/wp-content/plugins/google-news-sitemap/apgnsm.php on line 184

Notice: Undefined variable: apgnsm_active in /var/www/html/wp-content/plugins/google-news-sitemap/apgnsm.php on line 184