Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27753.17
1.44%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1648.51
-0.31%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $10.18
7.50%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $213.4
0.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

ABD New York Mahkemesi, Tether ve Bitfinex’e Açılan Toplu Davaların Reddine Karar verdi!

Clock
Paylaş
ABD New York Mahkemesi, Tether ve Bitfinex’e Açılan Toplu Davaların Reddine Karar verdi!

Tether; bugün resmi blog sayfasında ABD Bölge Mahkemesinin, Tether ve Bitfinex aleyhine açılan toplu davayı reddettiğini duyurdu.

Tether ve Bitfinex Toplu Davası

Bazı yatırımcılar, 3 yıl önce Tether ve iş birliği içinde olduğu Bitfinex’e toplu dava açmıştı. Dava konusu, şirketlerin USDT kullanarak piyasaları manipüle ettiği ve Tether’in USDT’yi destekleyen rezervler hakkında yanıltıcı bilgi verdiği iddiasıyla açılmıştı.

728×90 muhabbit - ABD New York Mahkemesi, Tether ve Bitfinex'e Açılan Toplu Davaların Reddine Karar verdi!300x250 muhabbit - ABD New York Mahkemesi, Tether ve Bitfinex'e Açılan Toplu Davaların Reddine Karar verdi!

Bugün, ABD New York Güney Bölgesi Mahkemesi Başkanı, Tether ve Bitfinex şirketleri aleyhine Matthew Anderson ve Shawn Dolifka tarafından açılan davayı reddeden 6 sayfalık bir karar yayımladı. Mahkeme, açılan davaların hiçbir makul ve mantıklı şekilde kanıtlanabilir zarar iddialarını içermediğini, yani davacıların zararlarına dair yeterli ve inandırıcı kanıtlar sunamadıklarını belirtti.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar