Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59955.13
3.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3188.68
2.16%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.98
1.21%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.1
0.54%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

UpBots’un Mart Ayı Raporu Yayınlamdı!

UpBots için işler iyi gidiyor

Clock
Paylaş
UpBots’un Mart Ayı Raporu Yayınlamdı!

UpBots‘un Mart ayında yayınlanan raporunda, platformun gelişimi ve pazarlama planları konusunda güzel bir ay geçirdikleri belirtiliyor.

UpBots, topluluktan edindiği fikirler ile kullanıcı tabanına fayda sağlayacak değişiklikleri de sistemine entegre ettiğini raporda belirtti.

728×90 muhabbit - UpBots'un Mart Ayı Raporu Yayınlamdı!300x250 muhabbit - UpBots'un Mart Ayı Raporu Yayınlamdı!

UpBots’tan edindiğimiz bilgilere göre, günde ortalama 46 kişi UpBots’a katılıyor ve UpBots üzerindeki 3.100 hesap en az 1 cüzdan ile bağlantı sağlıyor.

İlginizi çekebilir: UpBots Nedir?

Bildiğiniz gibi bu ay UpBots’un yerel tokeni, PancakeSwap üzerinde listelendi. Firmanın belirttiğine göre UBXT ilk defa BSC tabanlı bir AMM’de işlem görecek.

Bildiğiniz gibi UBXT, Uniswap, FTX, Serum, Kucoin ve PancakeSwap olmak üzere 6 farklı borsada listelenmiş durumda.

upbots gorsel - UpBots'un Mart Ayı Raporu Yayınlamdı!
Aralık’tan Mart ayına kadar olan aktif UpBots kullanıcı sayısı.

UpBots, ETH blockchainine oldukça benzer fakat işlem ücretleri konusunda bazı fırsatlar sunan Binance Smart Chain‘e geçiş nedenini de açıkladı. Bildiğiniz gibi birçok proje, BSC’nin düşüş işlem ücretleri dolayısıyla bu platforma geçiş yaptı. UpBots için de bu durum diğer projeler ile benzerlik gösteriyor. Ayrıca UpBots’un açıklamalarına göre BSC’nin sağladığı faydalardan daha fazla yararlanabilmek için ekip çalışmalara başlamış bile.

Bunun yanı sıra UpBots, DAO tokeni olan UBXG’nin faaliyetlerini durdurmaya karar vermiş. Bunun yerine UBXT tokene bu yükümlülükler eklenecek ve stake havuzları bu token ile çalışacak. Henüz test aşamasında olan havuzlar, güvenli ve kullanıma hazır hale geldiğinde kullanıcıların huzuruna sunulacak.

Bu arada NFT’lerin durdurulamaz yükselişine kayıtsız kalmayan UpBots ekibi, NFT etkinlikleri, pazarlama stratejileri, basın bültenleri ve önemli kampanyalar ile birlikte bu yükselişe katılacak gibi görünüyor.

Ayrıca, UpBots ekibi ile ortaklık kuran bazı blockchain şirketleri için “Algo Bot”lar geliyor! Bu botlar, stake yapan kullanıcılara ücretsiz olacak. İlk açıklanan bot ise, Avalanche ile kurulan ortaklık dolayısıyla AVAX oldu!

UpBots’un ilk token yakım etkinliği ise, yılın dördüncü çeyreğine ertelendi. Bunun sebebi, yakılacak token sayısının en fazlaya çıkarılması olarak açıklanıyor. Tüm tokenlerin %50’si yakıldığında, performans ücretleri için ayrılan miktar “performans ücretleri havuzuna” aktarılacak.

Detaylı rapora ulaşmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar