BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

XRP Tutan Yatırımcılara Airdrop ile Coin Verilecek!

Flare Network’ün tokeni Spark Token, XRP yatırımcılarına 1:1 oranında dağıtılacak.

Yayın:

-

flare spark

Yanlış duymadınız. XRP tutan yatırımcılar için önümüzdeki dönemde bir airdrop gerçekleşecek.

Flare Network tokeni Spark Token, XRP yatırımcılarına 1:1 oranında dağıtılacak.

İlginizi Çekebilir: XRP Haberleri

Flare Network ekibi airdrop için ekran görüntüsünün 12 Aralık tarihinde alınacağını açıklamış durumda. Ekran görüntüsü zamanında cüzdanında XRP bulunduran tüm yatırımcılar Spark Token “airdrop”undan faydalanabilecek.

Hangi Borsaların Destekleyeceği Belli Değil

Airdrop ile ilgini önemli soru işaretlerinden birisi ise “airdrop”u hangi borsaların destekleyeceği ile ilgili. Airdrop ile ilgili sadece bazı borsalar açıklama yapmış durumda.

eToroX’ten Açıklama

1 Kasım’da airdrop ile ilgili açıklama yapan eToroX, kullanıcılarının Spark Token dağıtımından yararlanabileceğini belirtti.

Uphold da Destekliyor

Airdrop ile ilgili Uphold tarafından da açıklama gelmiş durumda. İngiltere merkezli şirketten yapılan açıklamada Flare Network “airdrop”unun destekleneceği belirtildi.

Poloniex tarafından da “airdrop” ile ilgili destek açıklaması gelmiş durumda.

Bu noktada XRP’lerini borsalarda tutmak istemeyen kullanıcıların “airdrop”tan faydalanabilmesi için XRP’leri bireysel cüzdanlarına çekmesi gerekmekte. Konu ile ilgili açıklama yapan borsaları tercih etmek istemeyen kullanıcıların bireysel cüzdan tercihi zorunlu durumda.

Kişisel cüzdan üzerinden “airdrop” elde edilebilmesi için yapılması gereken bazı işlemler bulunuyor. Yapılması gereken ilk kısım Flare Network tarafından oluşturulan buradaki siteden başlıyor.

Flare Network

Hakkı Pehlivan hazırladığı içerik ile yapılması gereken bütün işlemlere adım adım anlatmış durumda. Burada bulunan linkten Ledger ile yapmanız gereken işlemleri adım adım incelemeniz mümkün.

Diğer altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

İlk 100 Kripto Para Birimi

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler