Muhabbit

ALTCOIN

XRP Yatırımcılarının Son Umudu Beyaz Saray!

XRP davası Beyaz Saray’a kadar gitti!

Clock
Paylaş
XRP Yatırımcılarının Son Umudu Beyaz Saray!

Ripple SEC ile olan davasına hazırlanırken, bir grup XRP yatırımcısı, Ripple’ın kayıtsız menkul kıymet teklifi gerçekleştirdiğini iddia eden SEC davasıyla ilgili Beyaz Saray’a dilekçe yazdı.

Beyaz Saray tarafından işletilen We the People internet sitesinde “Biz federal hükümetten XRP’yi sanal para birimi olarak kabul etmesini istiyoruz” başlıklı bir imza kampanyası düzenledi.

Obama yönetimi tarafından 2011 senesinde oluşturulan We the People, kullanıcıların 30 gün içinde 100.000 imzaya ulaşmasından sonra resmi bir dilekçe oluşturmalarına izin veriyor. Dilekçelerin çoğu ciddi olsa da, platform bir çok imza kampanyasına da ev sahipliği yapıyor.

“J.W” isimli bir vatandaş tarafından oluşturulan imza kampanyası, SEC’in XRP’nin kripto para birimi olduğuna dair bir FinCEN tespitine atıfta bulunarak bu “anlamsız” davayı durdurmasını talep ediyor.

Ayrıca TheTIE’dan Joshua Frank, XRP’nin düşüşünü tüm zamanların en ciddi 3. düşüşü olarak nitelendirdi. Bu düşüş ona göre, “yüzlerce Amerikalıyı çok ciddi olarak etkiledi.”

Ripple, Şubat ayındaki ön duruşmaya hazırlanırken başlatılan bu imza kampanyası, uzun ve çekişmeli bir yasal sürecin başlayacağının habercisi.

SEC’in 22 Aralık tarihinde açtığı davanın ardından, Ripple’ı (XRP) delist eden borsaların sayısı da artmaya devam ediyor. Coinbase ve Binance.us bunlardan sadece ikisi.

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar