Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43239.67
-1.66%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2346.02
3.78%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.51
-1.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $230.9
0.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

SEC ile Ripple Davasının Tarihi Belli Oldu!

Bakalım dava nasıl sonuçlanacak?

Clock
Paylaş
SEC ile Ripple Davasının Tarihi Belli Oldu!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple davasının ilk duruşması 22 Şubat 2021 tarihinde yapılacak!

New York Güney Bölge Mahkemesi tarafından düzenlenecek dava, Yargıç Analisa Torres tarafından, çevrimiçi olarak yönetilecek.

728×90 muhabbit - SEC ile Ripple Davasının Tarihi Belli Oldu!300x250 muhabbit - SEC ile Ripple Davasının Tarihi Belli Oldu!

Ayrıca SEC ile Ripple, 15 Şubat’a kadar ortak bir belge hazırlamaları için yönlendirildi. Belgenin içeriğinde, davanın kısa bir açıklaması, konu hakkında bir öneri ve çözüm olasılığı yer alacak.

Bildiğiniz gibi SEC, 22 Aralık’ta Ripple’a ve iki yöneticisine dava açmıştı. SEC’in iddiasına göre, XRP menkul kıymet satışı yoluyla 1,3 milyar $’dan fazla para topladığını iddia etti. SEC, Ripple her ne kadar aksini iddia etse de, XRP’yi bir menkul kıymet olarak görmekte.

Ripple’a göre SEC’in davası, “Ripple ile bağlantısı olmayan sayısız XRP kullanıcısına” zarar verdi. Şirket, suçlamaların tüm kripto endüstrisi için düzenleyici ortamı “gereksiz yere bulandırdığını” söyledi.

Davadan bu yana, çeşitli kripto borsaları, piyasa yapıcıları ve varlık yöneticileri XRP ile ilgili faaliyetlerini askıya almış durumda.

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar