Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63686.42
-4.05%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3122.46
-3.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.88
-5.35%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $553.5
-4.26%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

YAY Games, Poolz Finans İle Ortaklığını Duyurdu!

Poolz, $YAY’ın satışını ve dağıtımını kolaylaştıran faydalı akıllı sözleşmeler sağlayacak.

Clock
Paylaş
YAY Games, Poolz Finans İle Ortaklığını Duyurdu!

YAY Games, zincirler arası bir “İlk Merkezi Olmayan Teklif (IDO)” platformu olan Poolz ile ortaklık kurulduğunu duyurdu.

YAY Games tarafından yapılan açıklamada, yeni iş birliğinin, platformun güçlendirilmesi ve yeni kitlelere ulaşılmasına yardımcı olmak için çok önemli bir gelişme olduğu belirtildi. Ortaklık kapsamında Poolz, çeşitli pazarlama hizmetleri sunarak, YAY Games projesinin etki alanını genişletmeye yardımcı olacak.

728×90 muhabbit - YAY Games, Poolz Finans İle Ortaklığını Duyurdu!300x250 muhabbit - YAY Games, Poolz Finans İle Ortaklığını Duyurdu!

Bunun yanında, birden fazla topluluk pazarlama kampanyasında YAY Games’e yardımcı olacak olan Poolz, $YAY‘ın satışını ve dağıtımını kolaylaştıracak faydalı akıllı sözleşmeler de sağlayacak.

Poolz Finans Hakkında

Poolz, zincirler arası bir İlk Merkezi Olmayan Teklif (IDO) platformudur. Amacı, kripto para alanındaki projelerin fon toplamasını sağlamak için web 3.0 altyapısı üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan teknolojilerden yararlanmaktır.

Poolz platformu, kendilerini ilerletmek isteyen kripto para girişimlerinin kayda değer yatırımcılardan likidite elde etmelerine yardımcı olur. Çapraz zincir teknolojisinden yararlanan Poolz, mevcut en büyük 10 blok zinciri ağlarından daha fazlasına entegre olma avantajına da sahiptir.

YAY Games Hakkında

YAY Games, ağ katılımcıları için tamamen merkezi olmayan bir şekilde oyun oynarken yenilikçi bir oyun içi madencilik sistemine sahip bir oyun pazarıdır. Platform üzerinden kullanıcılar; oyun içi madencilik, çiftçilik ve ticaret yaparak kripto para kazanabilecekler.

Burada YAY Games yeni oluşumun ana hedeflerinden birinin, DeFi ve kripto paraların benimsenmesini yaygınlaştırmak ve herkesin finans yeniliklerinden mümkün olan en eğlenceli şekilde faydalanmasını sağlamak olduğunu belirtiyor.

Platformun kullanımı da oldukça basit. Metamask’inizi veya herhangi bir BSC uyumlu cüzdanınızı platforma bağladıktan sonra, en çok sevdiğiniz oyunu seçip oynamaya başlıyorsunuz. Bu işlemi yaparken de aynı zamanda $ YAY ödülleri kazanabiliyorsunuz.

Yay Games Resmi Türk Topluluğu
https://t.me/yaygames_turkey

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar