Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $26644.18
-1.47%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1594.53
-1.72%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $8.89
-1.98%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $211.8
-1.40%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

ABD’li Senatör Elizabeth Warren’ın Kara Para Aklamayı Önleme Yasasına Diğer Senatörlerden Destek Geldi!

ABD’li Senatör Elizabeth Warren’ın ofisinden kripto paralar konusunda önemli açıklamalar geldi.

Clock
Paylaş
ABD’li Senatör Elizabeth Warren’ın Kara Para Aklamayı Önleme Yasasına Diğer Senatörlerden Destek Geldi!

ABD’li Senatör Elizabeth Warren’ın ofisinden kripto paralar konusunda önemli açıklamalar geldi. Warren’ın ofisinden yapılan açıklamada, kara para aklama, uyuşturucu kaçakçılığı ve yaptırımlardan kaçınma gibi konulara karşı koymak için koalisyonunun genişlediği duyurdu.

728×90 muhabbit - ABD'li Senatör Elizabeth Warren'ın Kara Para Aklamayı Önleme Yasasına Diğer Senatörlerden Destek Geldi!300x250 muhabbit - ABD'li Senatör Elizabeth Warren'ın Kara Para Aklamayı Önleme Yasasına Diğer Senatörlerden Destek Geldi!

Demokrat Partili Senatörler Gary Peters, Dick Durbin, Tina Smith, Jeanne Shaheen, Bob Casey, Richard Blumenthal, Michael Bennet ve Catherine Cortez Masto’nun yanı sıra bağımsız Senatör Angus King de tasarıyı destekleyenler arasında yerini aldı.

Yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Genişleyen koalisyonumuz Kongre’nin harekete geçmeye hazır olduğunu gösteriyor. İki partili yasa tasarımız, kripto paranın yasadışı kullanımını engellemek ve düzenleyicilere daha fazla seçenek sağlamak için masadaki en sert öneri.”

Elizabeth Warren açıklamalarına ek olarak, 50 milyar dolarlık bir kripto para vergi açığı olduğuna inandığını belirtti. Vergi politikası güncellemesinin gecikmesi durumunda İç Gelir Servisi ve ABD Hazinesi’nin 2024 mali yılı için yaklaşık 1,5 milyar dolarlık vergi gelirini kaçırma riskiyle karşı karşıya olunduğunun da altını çizdi.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar