Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27729.39
1.38%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1645.85
-0.29%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $10.21
8.85%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $213
0.28%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Altcointurk “WorldFanTokenDay” ile Dünyada Bir İlke İmza Attı!

Altcointurk, birbirinden farklı etkinliklerine bir yenisini daha ekledi.

Clock
Paylaş
Altcointurk “WorldFanTokenDay” ile Dünyada Bir İlke İmza Attı!

Altcointurk, birbirinden farklı etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Altcointurk, 8 Ağustos tarihinin Dünya Fan Token Günü (#WorldFanTokenDay) olarak kutlanması için ekosistemini Altcointurk Base’de bir araya getirmeyi başardı.

Dünyada bir ilk olan bu etkinlik, Altcointurk Base’de gerçekleştirildi. Web3 ve Fan Token ekosisteminden birçok katılımcının yer aldığı bu etkinlikte unutulmaz anlar yaşandı. Fan Tokenlerin kulüplere ve kullanıcılara olan katkısından, parasal değerlerine kadar bir çok konu hakkında fikir alışverişinde bulunulan bu etkinlikte katılımcılara çeşitli hediye ve ödüller de dağıtıldı.

728×90 muhabbit - Altcointurk "WorldFanTokenDay" ile Dünyada Bir İlke İmza Attı!300x250 muhabbit - Altcointurk "WorldFanTokenDay" ile Dünyada Bir İlke İmza Attı!

Altcointurk, Fan Token Ekosisteminin Geniş Kitlelere Ulaşabilmesi İçin Dünyada Bir İlki Gerçekleştirdi!

Fan Token ekosisteminin daha geniş kitlelere yayılması adına gerçekleşen bu etkinlikte, kullanıcılar çeşitli oyunlar yarışmalar ve aktiviteler ile unutulmaz tecrübeler yaşama fırsatı buldular. Dünyada bir ilk olan bu etkinliğin her sene 8 Ağustos tarihinde kutlanması planlanıyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar