Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41741.05
-4.59%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2205.97
-5.92%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $33.81
4.26%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $230.7
-3.47%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Aptos Labs Petra Kripto Cüzdanına Coinbase Pay’i Entegre Etti!

Aptos Labs, işlevselliği kolaylaştırmak ve kullanımı artırmak maksadıyla Petra kripto para cüzdanını Coinbase Pay ile entegre etti.

Clock
Paylaş
Aptos Labs Petra Kripto Cüzdanına Coinbase Pay’i Entegre Etti!

Aptos Labs ve Coinbase Pay, Web3 için bir araya geldi. Aptos Labs, işlevselliği kolaylaştırmak ve kullanımı artırmak maksadıyla Petra kripto para cüzdanını Coinbase Pay ile entegre etti. Aptos Labs, bu ortaklıkla birlikte Coinbase’in milyonlarca kullanıcısıyla doğrudan bir hat kurmayı hedefliyor.

728×90 muhabbit - Aptos Labs Petra Kripto Cüzdanına Coinbase Pay’i Entegre Etti!300x250 muhabbit - Aptos Labs Petra Kripto Cüzdanına Coinbase Pay’i Entegre Etti!

Aptos Labs kurucu ortağı ve CEO’su Mo Shaikh söz konusu ortaklıkla ilişkili olarak şu açıklamalarda bulundu:

“Web3’e kolay entegrasyon kritik önem taşıyor. Web3’e milyonlarca kullanıcıyı entegre etmek için fiat giriş ve çıkış yollarının temelidir. Bu açık gibi görünebilir, ancak Web3 ekosistemini büyütmek için finansal işlemler gibi günlük aktivitelerin daha kolay olması gerekiyor. Tüketici kabulü olmadan gerçekleşmez.”

Aptos Labs kurucu ortağı ve CEO’su Mo Shaik

Aptos Labs kurucu ortağı ve CEO’su Mo Shaikh açıklamalarının devamında, Coinbase Pay ile Coinbase kullanıcılarının kendi seçtikleri banka, banka kartı, kredi kartı ve hatta Coinbase hesap bakiyesi aracılığıyla Petra’ya APT’yi sorunsuz bir şekilde ekleyebileceklerini belirtti. Mo Shaikh, hem Petra hem de Coinbase Pay topluluklarına, Aptos’ta web3 katılım deneyimi sunmaktan memnuniyet duyacaklarını da ayrıca belirtti.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar