Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27681.88
1.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1645.85
-0.63%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $10.03
6.93%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $213.3
-0.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Avalanche Ağındaki Günlük Aktif Kullanıcı Sayısı İkiye Katlandı!

Avalanche ağındaki günlük aktif kullanıcı sayısı geçen yıla oranla ikiye katlandı.

Clock
Paylaş
Avalanche Ağındaki Günlük Aktif Kullanıcı Sayısı İkiye Katlandı!

Kripto para piyasalarındaki zorlu süreçlere rağmen, Avalanche ağı bu dalgalanmalardan etkilenmemeyi başardı. Avalanche ağındaki günlük aktif kullanıcı sayısı geçen yıla oranla ikiye katlandı. Messari’nin kamuoyuna sunduğu verilerine göre Avalanche ağındaki günlük aktif kullanıcı sayısı, bir önceki yılın ortalamasının iki katından fazla önemli bir artış gözlemlendi.

728×90 muhabbit - Avalanche Ağındaki Günlük Aktif Kullanıcı Sayısı İkiye Katlandı!300x250 muhabbit - Avalanche Ağındaki Günlük Aktif Kullanıcı Sayısı İkiye Katlandı!
Ekran Alintisi 900x508 - Avalanche Ağındaki Günlük Aktif Kullanıcı Sayısı İkiye Katlandı!

Aktif adreslerde yaşanan bu artışta Trader Joe ve Benqi gibi popüler dApp’lerde bu verilerde önemli bir rol oynadı. Aynı zamanda Avalanche ağındaki staker’lar da pozitif görüntüsünü devam ettiriyor. Staking Rewards’ın verilerine göre, staker sayısı son bir ayda yüzde 7’ye yakın artış gösterdi.

Dapp Radar verileri ise son 30 gün içinde Avalanche protokolündeki aktif cüzdan sayısında %35,51’lik önemli bir artış gözlemlendiğini ve toplamda 399,72 kullanıcıya ulaştığını belirtti.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar