Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39387.1
1.43%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2156.87
3.10%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.18
1.14%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229.2
0.26%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Avalanche Önemli Yatırımcılarını Açıklandı!

12 Milyon $’lık özel satış kapsamında yatırım yapan şirketler arasında Galaxy Digital, Bitmain, Initialized Capital, NGC Ventures ve Dragonfly Capital da bulunuyor. 

Clock
Paylaş
Avalanche Önemli Yatırımcılarını Açıklandı!

Yapılan duyuru ile birlikte Avalanche yatırımcıları açıklandı. Önde gelen yatırım şirketlerinin bulunduğu listede birçok tanıdık isim de bulunuyor.

12 Milyon $’lık özel satış kapsamında yatırım yapan şirketler arasında Galaxy Digital, Bitmain, Initialized Capital, NGC Ventures ve Dragonfly Capital da bulunuyor.

AvaLabs’in yöneticilerinden John Wu’nun konu ile ilgili açıklamaları şu şekilde:

Avalanche’ı desteklemek ve topluluk tarafından yönetilen bir finansal sistem oluşturmak amacıyla çıktığımız yolda özel satış üzerinden destek olan katılımcılara sahip olmaktan heyecan duyuyoruz.

Özel satışa katılan Dragonfly Capital tarafından yapılan açıklamada şirket, Avalanche’ın blockchain teknolojisinin en büyük sorunun proje ile çözüldüğünden ve ekibin hızlı, güvenli ve verimli bir sistem yarattığının altı çizilmekte.

Geçtiğimiz dönemde Denali Testnet ile yeni bir sürece giren AVA, 1.000’den fazla blok üreticisi ile testlerini devam ettirmişti. Denali Testnet ise mainnet incesi son test ağı olarak oldukça başarılı bir süreç geçirmiş durumda.

Bildiğiniz üzere Avalanche platformu çözümü sayesinde merkezsiz finans (DeFi) uygulamalarının ölçeklendirilmesinde büyük bir ilerleme kaydederek global talebi karşılayabilecek hale gelmeyi hedeflemekte.

AVAX Token Satışı 12 Gün Sonra

AVAX tokeni platformun kendi tokeni olarak tanımlanmakta. 8 Temmuz tarihinde gerçekleşecek halka açık satış ile AVAX satışı gerçekleştirilmiş olacak.

Halka açık satışta iki farklı seçenek bulunmakta. İlk seçenekte AVAX tokenlar 0.50 $’a satılacak, fakat tokenlar bir süre kilitli kalacak.

İkinci seçenekte ise kilitlenme süresi bulunmadan yatırımcılar tokenların sahibi olacak. Bu satışta ise fiyat 0.85 $ olacak. Kilitlemenin olmadığı opsiyonda maksimum yatırım 20.000 $ olarak belirlenmiş durumda.

Screenshot 4 4 - Avalanche Önemli Yatırımcılarını Açıklandı!

AVAX Token satışı ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar