Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27768.57
1.68%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1648.32
-0.13%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $10.2
8.28%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $213.6
0.33%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Binance CEO’su Stablecoin’ler Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu!

Twitter’da, soru cevap etkinliğine katılan Binance CEO’su Changpeng Zhao stablecoin’lere yönelik önemli açıklamalarda bulundu

Clock
Paylaş
Binance CEO’su Stablecoin’ler Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu!

Twitter’da, soru cevap etkinliğine katılan Binance CEO’su Changpeng Zhao stablecoin’lere yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Zhao açıklamalarında en büyük stablecoin olan USDT’nin mali kayıtları söz konusu olduğunda şeffaflık eksikliklerini olduğunu belirtti.

728×90 muhabbit - Binance CEO'su Stablecoin'ler Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu!300x250 muhabbit - Binance CEO'su Stablecoin'ler Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu!

“Ben şahsen USDT’nin herhangi bir denetim raporunu görmedim. Konuştuğum çoğu insanın da bunu gördüğünü sanmıyorum. Yani bir nevi kara kutu.”

Binance CEO’su Changpeng Zhao

USDT’nin şeffaflığıyla ilgili endişelere rağmen Binance’teki stablecoin çeşitliliğini artırmayı planlayan Zhao, bu yöntemle stablecoin’lerle ilişkili yasal riskleri azaltmayı hedefliyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance’in düzenleyici ve şeffaflık risklerinin bir sonucu olarak algoritmik stablecoin’ler üzerinde çalıştığını belirtti.

“Aslına bakılırsa yüksek ölçekli olmayan farklı yerlerde algoritmik stablecoin’ler üzerinde çalışan küçük bir ekibimiz var. Bizim düşüncelerimize göre, her şeyin bir riski olduğu düşünülürse, çeşitlendirelim ve hangisinin daha fazla büyüyeceğini hep birlikte izleyelim.”

Binance CEO’su Changpeng Zhao

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar