Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43979.07
5.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2292.97
2.46%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $24.96
10.98%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.1
-0.77%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance Mina (MINA) ve Raydium (RAY)’u Listeliyor!

Binance yeni listelemelerini duyurdu.

Clock
Paylaş
Binance Mina (MINA) ve Raydium (RAY)’u Listeliyor!

Küresel kripto para borsası Binance, yeni listelemelerini duyurdu. Mina Protocol’ün MINA’sı ve Raydium’un RAY’i Binance üzerinde listelenecek.

Binance Mina (MINA) ve Raydium (RAY)’u İnovasyon Alanı’nda listeleyeceğini açıkladı. Duyuru saatinden itibaren kullanıcılar alım satımına hazırlık için MINA ve RAY yatırmaya başladılar. Alım satım ise bugün (10 Ağustos 2021) Türkiye saati ile 09:00’da başladı. MINA ve RAY için para çekme işlemleri 11 Ağustos 2021 günü Türkiye saati ile 09:00’da açılacak.

Şu anda (10 Ağustos/09:30) Binance kullanıcıları MINA/BTC, MINA/BNB, MINA/BUSD, MINA/USDT, RAY/BNB, RAY/BUSD ve RAY/USDT pariteleriyle alım satım yapabilmekte.

728×90 muhabbit - Binance Mina (MINA) ve Raydium (RAY)'u Listeliyor!300x250 muhabbit - Binance Mina (MINA) ve Raydium (RAY)'u Listeliyor!

Mina Protocol (MINA) Nedir?

Mina Protocol, DApp’leri yani merkeziyetsiz uygulamaları daha verimli çalıştıran ve hesaplama gereksinimlerini azaltan minimal bir Blockchain’dir. MINA ise Mina Protocol’ün yerel hizmet token’ıdır.

Mina (MINA) Fiyat Analizi

elnwtO6u - Binance Mina (MINA) ve Raydium (RAY)'u Listeliyor!
Mina (MINA) fiyat grafiği, tüm zamanlar

1 Haziran 2021 tarihinde çeşitli kripto para borsalarında listelenmeye başlayan MINA, şu anda (10 Ağustos/09:50) 2,91 dolardan işlem görmekte.

Raydium (RAY) Nedir?

Raydium, likidite sağlayarak kazanç elde edebileceğiniz bununla birlikte alım satım yapabileceğiniz bir platformdur.  Solana (SOL) Blockchain’i üzerine kurulmuş ve merkeziyetsiz bir borsa olan Serum’un (SRM) altyapısından yararlanan, otomatik bir piyasa yapıcı protokolü yani AMM’dir. RAY de Raydium’un yerel hizmet token’ıdır.

Raydium (RAY) Fiyat Analizi

llmfzpZq - Binance Mina (MINA) ve Raydium (RAY)'u Listeliyor!
Raydium (RAY) fiyat grafiği, tüm zamanlar

Mayıs ayının başında 16 dolar seviyelerinden işlem gören Raydium (RAY), şu anda (10 Ağustos/09:57) 4,35 dolardan işlem görmekte.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar